Фирми за дограма-мнения

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
valeri_80
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон юни 10, 2013 2:33 pm

Мнение от valeri_80 » пон юни 10, 2013 2:36 pm

Фирмата, която ми смени дограмата беше много коректна. Дойдоха на оглед, взеха точни размери и ми дадоха различни оферти с различни цени, от които избрах едната с тънка цена и сравнително добри профили- KBE си сложих. После пак тях извиках за щорите. Който е от София и се чуди коя фирма да избере може да ги потърси – Пласт Маркет. Аз съм доволен, дано да съм помогнал и на някои друг.

Потребителски аватар
Belov
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: ср юни 19, 2013 2:20 pm

Мнение от Belov » ср юни 19, 2013 2:24 pm

Интересува ме някои купувал ли е от промоциите на http://master-plastik.com и какво му е мнението относно предложенията им за четирикамерните KMG профили. На мен ми предстои да купя такъв и съдейки по цените на фирмата май са добри. Въпреки всичко не съм специалист в областта, така че ще се радвам на всяко мнение тук във форума. Благодаря ви.

Потребителски аватар
silvia99
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср юли 10, 2013 1:12 pm

Мнение от silvia99 » ср юли 10, 2013 1:15 pm

Firmata se kazva Fenco v sofia se namira,loshoto e che vse oshte nqmat sait

Потребителски аватар
temp1e
начинаещ
Мнения: 13
Регистриран: съб яну 19, 2013 11:26 am

Саламандър-Койчеви

Мнение от temp1e » пон сеп 23, 2013 5:41 pm

След много проучване за фирми, които работят с профили Саламандър се бях спрял на Саламандър-Койчеви и Ника. Избрах Саламандър-Койчеви и я препоръчвам горещо на всички, които се спрат на този профил.

Потребителски аватар
lipov
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: съб авг 01, 2015 12:38 pm

ЕМТЕКС

Мнение от lipov » съб авг 01, 2015 12:41 pm

Здравейте, казвам се Емил Кирилов и съм управител на фирма за дограма.
Ако мога да ви бъда полезен имам 22 годишен опит. Ще се радвам да Ви помогна в избора на дограма или просто съвет. Успех в ремонта Ви.
Дограмата от ЕМТЕКС високо качество на ниска цена. Безплатен мобилен консултант в рамките на София- 0879 629 033

http://www.mtextrade.com

Потребителски аватар
lipov
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: съб авг 01, 2015 12:38 pm

Мнение от lipov » съб авг 01, 2015 12:43 pm

Кузман написа:Търсете и препоръчвайте, трябва да има няква достоверна информация за монтажници, а не фирми влезнали да критикуват конкуренцията!
Точно така е важни в дограмата са много компоненти..... профил , стъкло ,обков и монтажа не на последно място.
Дограмата от ЕМТЕКС високо качество на ниска цена. Безплатен мобилен консултант в рамките на София- 0879 629 033

http://www.mtextrade.com

Потребителски аватар
lipov
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: съб авг 01, 2015 12:38 pm

Мнение от lipov » съб авг 01, 2015 12:45 pm

djreni написа:Пиша тук, за да споделя с хората, които искат да слагат алуминиева дограма. Не ползвайте услугите на фирма Profil Сложиха ми алуминиева дограма на терасата и при първия дъжд даде конденз. От тогава съм им звъняла най-малко 30 пъти, в началото ми даваха обещания, че при първа възможност техен служител ще посети адреса , за да смени стъклопакета, казваха, че имат много работа и да съм търпелива, след което ме забравиха. В последните 3-4 месеца звънях на тяхна служителка Борислава, която всеки път лично ми обещаваше, че ще ми върне обаждането веднага щом провери случая, но това никога не се случваше и се налагаше отново и отново аз да й звъня. Накрая най-нагло и безцеремонно ми заяви, че гаранцията ми вече е изтекла и трябва да си заплатя смяната на стъклопакета.
Правете си сами изводи за тази фирмичка. Аз лично дълбоко съжалявам, че им се доверих. Това е сайта на фирмата http://www.profil-bg.com/ не им се доверявайте

Не искам да се меся но са ви сложили студен профил врата много вероятно, за външна дограма трябва да е ТЕРМОМОСТ.
Дограмата от ЕМТЕКС високо качество на ниска цена. Безплатен мобилен консултант в рамките на София- 0879 629 033

http://www.mtextrade.com

Потребителски аватар
Александра
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пет фев 12, 2016 11:17 am

Мнение от Александра » пет фев 12, 2016 11:25 am

Ако мислиш, че си попаднал на лъжлива и некоректна фирма, пробвай СТЕФАНОВПЛАСТ ЕООД. Сигурно шимпанзета щяха да се справят по-добре с изпълнението на обащанията си. Дано да предпазя поне други хора да не попадат в този капан.

Потребителски аватар
btrend
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: вт окт 18, 2016 4:42 pm

Мнение от btrend » вт окт 18, 2016 4:50 pm

Аз ще се включа по темата все пак. Скоро ми се наложи да се полутам сред всички фирми и неща, които предлагат. Накрая избрах Baufen profiles и да чукам на дърво, поне за сега, всичко е наред. Много съм доволна.

Потребителски аватар
Bira
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: чет юли 25, 2019 6:38 am

Plast Market - късане на нерви - некоректни

Мнение от Bira » чет юли 25, 2019 7:20 am

Правихме дограма с Пласт Маркет и беше истинско ходене по мъките.

1. Мотаха ни 2 месеца и половина - обещаха ни да е готова до 14 работни дни.
Планираната ни почивка така и не се състоя, защото трябваше да стоим в къщи и да ги чакаме!

След месец и половина дойдоха за пръв път с половината дограма, част от която с грешни размери.
През цялото време ни обещаваха, че ще е готова до няколко дни и това все не ставаше.
После идваха още няколко пъти - и всеки път ставаше тотална мръсотия!
Разбитото и изкъртено около прозорците е прекалено много.

Останалата част от дограмата монтираха след още месец и нещо, общо над 2 месеца и половина - чакане, мръсотия и протакане.

2. Част от новата ПВЦ дограмата беше върната за преправяне, а старата беше свалена. Повече от месец беше някакъв ужас - ядоха ни комари и не можеше да се спи - целият прах и шум от улицата беше вътре в жилището.
На тях обаче не им пука! Нали вече са ти взели парите - няма къде да ходиш - стоиш и чакаш.

3. Казаха ми, че си пускат сами позитивни коментари по различни форуми и така зарибяват нови клиенти.
Логично, защото колкото пъти ходим до офиса ми не изглеждат особено заети и така си уплътняват времето - като пускат кукички за други шарани като нас. Ние ходим по форумите да търсим информация от компетентни хора и такива с опит, а попадаме на измамници и търговци, тънко и хитро рекламиращи бизнеса си.

4. Цените им са абсурдно високи за ниското качество на обслужване, монтаж и скъсаните нерви.

Потребителски аватар
al_al
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт фев 04, 2020 12:25 pm

Re: Фирми за дограма-мнения

Мнение от al_al » вт фев 04, 2020 12:33 pm

Имам опит с Пласт Маркет и ще оставя мнения само за тях.
Сключих договор за дограма на три стаи +щори на 29.11.2019 г. Цялостното изпълнение беше финализирано на 4.02.2020 г.
Договорът беше просрочен доста при определени 20 работни дни за изпълнението му и имах 2 забележки - по монтажа на единия комарник на панти и по неправилно взетия размер за щорите за единия прозорец, но като цяло съм доволна от работата на хората. Екипите им бяха любезни, усмихнати, почистваха си след края на всеки етап от работния процес. При забележките от моя страна демонстрираха загриженост и реагираха веднага. Наистина, неприятно е и забавянето, и да правиш забележка за нещо, което не бива да се случва, но имайки предвид, че няма съвършени хора, мога да кажа, че съм доволна от фирмата.
Успех на всички, на които предстои да слагат дограма!

Потребителски аватар
KiBo
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед фев 09, 2020 10:48 am

Re: Фирми за дограма-мнения

Мнение от KiBo » нед фев 09, 2020 10:54 am

Привет на всички.Аз като един бивш дограмаджия мога да препоръчам фирма Мухарски.Цените са малко по високи от средните,но качеството и гаранцията на всеки един продукт са на преден план според мен.Ако имате въпроси относно дограма,пишете ми на лично.

Отговори