|
Предишната тема :: Следващата тема |
| Автор |
Съобщение |
Иван Енчев начинаещ
Регистриран на: 19 Сеп 2009 Мнения: 1
|
| Пуснато на: Съб Сеп 19, 2009 10:24 am Заглавие: Стъклокерамични покрития |
|
|
| Здравейте! Моля за съвет тъй като ми предтои да направя баня със стъклокерамични плочки. С какво лепило се лепят и как се разкрояват? Ще Ви бъда благодарен ако, ми отговорите. Плочките са от малките като размер за басейни. |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
n.mravov специалист

Регистриран на: 12 Ное 2008 Мнения: 30
|
| Пуснато на: Сря Сеп 23, 2009 11:29 am Заглавие: |
|
|
Здравейте,
Лепилото, което можете да използвате за лепене на стъклокерамични плочки е Ceresit CM 25 - бяло, гавкаво лепило на циментова основа. За фугирането на плочките можете да ползвате Ceresit CE 40 ако става дума за баня или СЕ 43 ако е басеин.
По отношение на разкрояването - не знам какво точно имате предвид , но стъклокерамичините плочки обикновено се продават на пана с различни размери, които са със залепена към лицевата част хартия или мрежа от към гърба. Рзкрояването става чрез нарязване на паното според необходимия размер.
Успешна работа! _________________ Николай Мравов
ръководител отдел „Техническа подкрепа”
Хенкел България
http://www.ceresit.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
d.stoianov специалист

Регистриран на: 27 Авг 2009 Мнения: 15
|
| Пуснато на: Сря Сеп 23, 2009 12:38 pm Заглавие: Стъклокерамични покрития |
|
|
Здравейте г-н Енчев,
Можете да използвате лепилата за плочки weber.col Профи и weber.col Профи Бял.
Основен фактор при работата със стъклокерамика е дали плочките прозират и дали сивото лепило, каквото е weber.col Профи, ще прозира.
Ако плочките са прозрачни или бели, използвайте бялото лепило weber.col Профи Бял.
Повече информация за продуктите можете да намерите в изданието Вебер Навигатор 2009, което се разпространява безплатно и може да бъде намерено във всички точки на продажба, където се предлагат продуктите с марка Вебер, изданието е качено и в он-лайн вариант, можете да го намерите на следния линк:
http://www.izolacii.eu/firms/weber2009/pages/weber.php
Можете да се обадите и на Вебер безплатен телефон на клиента:
0800 16081
Ако имате допълнителни въпроси, моля не се колебайте да се свържете с нас отново!
Успех с ремонта! _________________ Даниел Стоянов
Технически Консултант
Сейнт Гобен Вебер България ЕООД
http://www.weber.bg |
|
| Върнете се в началото |
|
 |
|