Харесва ли ви форума? Тема за всички чакащи...

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
Daoist
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон окт 05, 2009 3:39 pm

Харесва ли ви форума? Тема за всички чакащи...

Мнение от Daoist » чет окт 08, 2009 11:50 am

Хайде да кажем дали форума си струва - или всеки си губи времето с т.н "Специалисти" да чака да му отговорят?

Потребителски аватар
bateto
любител
Мнения: 100
Регистриран: пет юли 04, 2008 4:37 pm

Мнение от bateto » чет окт 08, 2009 12:06 pm

Формума е интересен!
Има различни теми - не е нужно да чакаш "специалистите" да ти отговорят - те си плащат за това, тъй като това е реклама, а може и да нямат време нищо, че е криза :mhihi: .
Ако си отдавна тук или прочетеш повече теми ще успееш да видиш, че има много форумци с голям опит и интересни съвети. Аз лично винаги съм намирал това, което ме интересува и съм се опитвал да давам съвети от богатия ми опит по обекти.
В крайна сметка ти решаваш дали да се регистрираш или не! :wink:

Потребителски аватар
palio
любител
Мнения: 179
Регистриран: чет яну 31, 2008 9:03 pm

Мнение от palio » чет окт 08, 2009 12:41 pm

Според мен се справят доста добре. А и те са си го казали хората:
Само най-интересните и ясно дефинирани въпроси ще изпратим за отговор на нашите партньори в тази инициатива.
Не трябва очакваш на всеки малоумен въпрос да отговарят :roll:

Потребителски аватар
Daoist
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон окт 05, 2009 3:39 pm

Мнение от Daoist » чет окт 08, 2009 1:21 pm

bateto написа:Формума е интересен!
Има различни теми - не е нужно да чакаш "специалистите" да ти отговорят - те си плащат за това, тъй като това е реклама, а може и да нямат време нищо, че е криза :mhihi: .
Ако си отдавна тук или прочетеш повече теми ще успееш да видиш, че има много форумци с голям опит и интересни съвети. Аз лично винаги съм намирал това, което ме интересува и съм се опитвал да давам съвети от богатия ми опит по обекти.
В крайна сметка ти решаваш дали да се регистрираш или не! :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: айде стига ве - ми като искат пари да казват ще им купум скъпарските материали поне...

Потребителски аватар
Luna
напреднал
Мнения: 226
Регистриран: нед дек 14, 2008 10:35 am

Мнение от Luna » чет окт 08, 2009 6:52 pm

Въпросът май беше за форума, а не за пари?
Аз съм съгласен с bateto - ако въпросът и темата са интересни ще има отговори и мнения на форумци, които да споделят своя опит. Ако има някоя тема, която предизвиква интерс у специалистите - те също отговарят - с рекламна или не с рекламна цел, техните мнения не са за пренебрегване, но не са единствените.

Потребителски аватар
resco
начинаещ
Мнения: 20
Регистриран: чет яну 24, 2008 11:58 am

Мнение от resco » пет окт 09, 2009 7:09 am

Форума си е супер. Много е итресен, изпълнен с разнообразни теми и идеи. Може би няма да е зле да се добавят още няколко раздела, но това може би е обект на друга дискусия!
Лек и приятен ден на всички ви желая!

Потребителски аватар
jonkobob
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: чет ное 26, 2009 4:09 pm

Мнение от jonkobob » чет ное 26, 2009 5:28 pm

На мен най-много ми помогат нагледните филмчета от предаването, сега правя лек ремонт в къщи и е полезно да прочетеш за проблеми с които други са се сблъсквали преди теб.Аз мога да помогна само със знания за конкретни продукти, но ми липсва практика за всичко ! :wink:

Потребителски аватар
tsvetelin_petrov
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: нед май 23, 2010 3:45 pm

Мнение от tsvetelin_petrov » нед май 23, 2010 5:05 pm

jonkobob написа:На мен най-много ми помогат нагледните филмчета от предаването, сега правя лек ремонт в къщи и е полезно да прочетеш за проблеми с които други са се сблъсквали преди теб.Аз мога да помогна само със знания за конкретни продукти, но ми липсва практика за всичко ! :wink:
Така е изключително полезно е и за мен чета хората с какво се сблъскват и гледам да избягвам техните проблеми като предприема необходимите мерки още в момента в които започна да ремонтирам, за да не ми се налага след това да върша работата си 2 пъти :)

Отговори