Искам да усвоя голяма тераса.

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
Nikimi
начинаещ
Мнения: 11
Регистриран: ср юни 02, 2010 7:54 pm

Искам да усвоя голяма тераса.

Мнение от Nikimi » ср юни 02, 2010 8:00 pm

Здравейте, искам да усвоя голяма тераса на апартамента, който е последен етаж. Терасата е 24 квадрата и искам да изнеса хола на нея. Дайте съвет за фирма която би я направила. Благодаря предварително.

Потребителски аватар
Luna
напреднал
Мнения: 226
Регистриран: нед дек 14, 2008 10:35 am

Мнение от Luna » чет юни 03, 2010 7:24 am

А ти в кой град живееш?

Потребителски аватар
Nikimi
начинаещ
Мнения: 11
Регистриран: ср юни 02, 2010 7:54 pm

Здравейте

Мнение от Nikimi » чет юни 03, 2010 9:11 am

В София

Потребителски аватар
nelly
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: чет юни 03, 2010 10:56 am

Re: Искам да усвоя голяма тераса.

Мнение от nelly » чет юни 03, 2010 11:55 am

Здравей.Ще се радвам ако мога да ти помогна .Имам телефон на фирма от която лично аз останах много доволна и това което искаш смятам ,че ще го направят.
0899 880 555-Това е телефона .

Потребителски аватар
Nikimi
начинаещ
Мнения: 11
Регистриран: ср юни 02, 2010 7:54 pm

Здравейте

Мнение от Nikimi » чет юни 03, 2010 8:58 pm

Много ти благодаря, ще им се обадя да дойдат да погледнат и да кажат какво да се прави.

Потребителски аватар
BJ-SYST
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: пет фев 20, 2009 2:07 pm

Re: Искам да усвоя голяма тераса.

Мнение от BJ-SYST » пет юни 04, 2010 11:52 am

Nikimi написа:Здравейте, искам да усвоя голяма тераса на апартамента, който е последен етаж. Терасата е 24 квадрата и искам да изнеса хола на нея. Дайте съвет за фирма която би я направила. Благодаря предварително.
Здравейте,
След като е на последния етаж, ще има ли необходимост от покривна конструкция - т.е тип зимна градина ли желаете да бъде или има плоча отгоре.
За консултация, оглед на място и оферта - ще се радвам да се отзова.
БИЮ СИСТ ЕООД
0893670639
office@bj-syst.com>
http://www.bj-syst.com
Поздрави! :D

Потребителски аватар
Nikimi
начинаещ
Мнения: 11
Регистриран: ср юни 02, 2010 7:54 pm

Здравейте

Мнение от Nikimi » пет юни 04, 2010 6:59 pm

Искам да стане хол, но без плоча

Потребителски аватар
martatabs
начинаещ
Мнения: 25
Регистриран: пон яну 25, 2010 1:45 pm

Мнение от martatabs » ср юни 09, 2010 8:16 pm

Щом смяташ да вадиш хола на терасата,най-вероятно ще се зида.После,като не искаш плоча,ако имаш пари в повече направи си дървена или метална конструкция с покрив от керемида или битум,не е кой знай колко скъпо и става хубаво.Изображение <<<Това е един пример с по-малка тераса.Според терасата и конструкцията (все пак трябва да е здрава) си преценяш какъв отвор за дограма да оставиш.

Има и друг вариант,изцяло от дограма,покрива да е от сандвич панел с фибран в него.Но,първо...на мен лично не ми харесва,второ...няма гаранция че от някоя сглобка,стъклодържател или монтажен болт няма да протече.

Трети вариант е същия като горния,само че с поликарбонатна плоскост за таван.Първо....лятото е жега,каквото и да ти кажат и каквито и плоскости да ти предлагат,второ....ако завали дъжд звука е отвратителен,трето...поликарбона лесно се наранява,но ти си на последният етаж,така че няма такъв вариант при теб.Четвърто,понеже е кух поликарбона се пълни с прахоляк.Каквато и лайсна да му сложат,колкото и силикон да намажат пак влизат боклуци,които ти няма как да изчистиш и се виждат.

Има и един четвърти вариант,но е скъп.Покрив тип окачена фасада.Алуминий и стъкло,ама удря през кръста.

Дано съм бил полезен.Ето и още примери за терасата ти....

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Nikimi
начинаещ
Мнения: 11
Регистриран: ср юни 02, 2010 7:54 pm

Здравейте

Мнение от Nikimi » чет юни 10, 2010 8:28 am

Благодаря, май с дърво ще стане най красиво.

Отговори