Цени на Гипсокартон за квадрат

Приложение, изграждане, предимства

Потребителски аватар
neznaiko
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср ное 19, 2008 11:09 pm

Цени на Гипсокартон за квадрат

Мнение от neznaiko » ср ное 19, 2008 11:51 pm

Маистори (професионалисти и любители)горещо ме интересува цените на различните марки гипсокартони включително всички други материали нужни за слагането на гипсокартона(профили,вата и други) без труд само материал.Знам 4еса много фирмите но за воде6тите които цена ка4ество са наи изгодни и които разбирасе сте ползвали!?!?!?!![/u][/i][/b]

Потребителски аватар
Kondor
начинаещ
Мнения: 39
Регистриран: нед ное 16, 2008 7:13 pm

Отговор

Мнение от Kondor » чет ное 20, 2008 9:42 am

Здравей! Листите гипскартон се предлагат с дължина от 2 до 3 метра , ширина 1,2м и дебелината - 9,5 и 12,8мм.
Цените варират: 3 -5 лв/кв.м
Последна промяна от Kondor на ср сеп 22, 2010 6:16 pm, променено общо 1 път.
Професионално Строителство: http://kondorindustry.hit.bg/

Потребителски аватар
Liubopiten
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср ное 19, 2008 11:03 pm

Мнение от Liubopiten » чет ное 20, 2008 9:29 pm

Здравеи Kondor :lol: тези цени които си дал наистинали са само за материали? ::-s: :(

Потребителски аватар
maistor Slavi
специалист
Мнения: 38
Регистриран: съб май 10, 2008 9:52 am

Мнение от maistor Slavi » пет ное 21, 2008 3:15 pm

На този сайт може да ги съпоставиш по цена.
http://www.construmat.bg/prise_list.php

Потребителски аватар
vuj4o_van4o
любител
Мнения: 62
Регистриран: ср яну 14, 2009 4:36 pm

Цени на строителни материали за ремонт

Мнение от vuj4o_van4o » съб мар 21, 2009 11:00 am

Ако е за София, може да провериш цените на гипсокартона http://www.baumarket.bg/department/drywall_boards/. За палети има и отстъпки
С часове мога да гледам как някой работи.

Потребителски аватар
maxlevel
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пет апр 03, 2009 10:28 am

Мнение от maxlevel » пет апр 03, 2009 10:34 am

Здравейте!
Току що се регистрирах в този форум.
Мисля,че такъв въпрос е неуместен-колко струва гипскартона на водещите фирми!
Има интернет-има и гугъл за тази цел!
дайте да не пишем празни приказки,а да отворим страхотни теми с които да помагаме на начинаещите!

Потребителски аватар
bakoi
начинаещ
Мнения: 42
Регистриран: ср окт 15, 2008 12:02 pm

здравей

Мнение от bakoi » пет апр 03, 2009 8:14 pm

няма смисъл от интернет отиваш в строителна борса там хората ще ти кажат. аз копува на Кнауф има български и турски гипсокартон.
доколкото се сещам квадрата на картона беше 3.34лв 2м/1.20м/12.8дебелина. квадратната цена е и за другите размери.
цената на влагоустойчивия е с 1лв по-висока. цената е от миналата година сега незнам
имам много интересни идеи

Потребителски аватар
ivon
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт дек 08, 2009 7:37 pm

Мнение от ivon » вт дек 08, 2009 7:49 pm

Здравейте колеги и начинаещи.Току що и аз се регистрирах и веднага бьрзам да се изкажа и аз по темата.Да това са цените горе долу,които е написал колегата.3.34лв.за М2 на обикновениьт Гипсокартон и с едно левче отгоре за влагоустойчивиьт Гипсокартон.Значи аз имам дьлгогодишен опит и поглед вьрху тези материали за сухото строителство.Все пак сьс това си изкарвам хляба.Ако мога да бьда полезен с друго нещо на драго сьрце.Успех на Всички.

Потребителски аватар
KIBRIT
начинаещ
Мнения: 32
Регистриран: пет дек 14, 2007 11:11 am

Мнение от KIBRIT » ср дек 09, 2009 4:04 pm

http://www.construmat.bg/ ---> HTML/Iframe.B.Gen virus
Антивирусната писна,когато отворих линка !!! ::-k:
БЪЛГАРИ-ЮНАЦИ !
Εγώ είμαι αστυνομικός !

Потребителски аватар
vuj4o_van4o
любител
Мнения: 62
Регистриран: ср яну 14, 2009 4:36 pm

Вирус

Мнение от vuj4o_van4o » ср дек 09, 2009 4:22 pm

... не е само в интернет страницата. И аз ги заобикалям.
С часове мога да гледам как някой работи.

Потребителски аватар
Antola
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср мар 02, 2011 12:05 pm

Мнение от Antola » ср мар 02, 2011 12:10 pm

Знам, че темата е стара, но би било доста любопитна да се види каква е цената в момента и да се направи едно сравнение с цената отпреди година и половина.

P.S. Преди малко се регистрирах и на места имаше разни такива символи ??!@?№%$№? - това към администраторите
Последна промяна от Antola на нед мар 06, 2011 1:33 pm, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Мнение от Trockenbauer » чет мар 03, 2011 3:34 am

Antola написа:Знам, че темата е стара, но би било доста любопитна да се види каква е цената в момента и да се направи едно сравнение с цената отпреди година и половина.

P.S. Преди малко се регистрирах и на места имаше разни такива символи ??!@?№%$№? - това към администраторите
Здравейте,
А защо е интересна тази съпоставка/предполагам,че не е справка за НСИ/.
Колегата който спомена,че има интернет и websites за целта е прав.
Пример аз купувам гипсокартонените плоскости на 2.34лв/м2 без ДДС-примерно! говоря за ABS-турски,перфектен материал който можеш да купиш с пари/тъй като има фибри и в GKB плоскостите/за разлика от "македонския Кнауф" на завода в Дебър!И сега ще се почне едно питане ама как,ама от къде,ама не може да бъде.След това колеги ще почнат да ме "оплюват",че този форум се посещава и от клиенти и така им "изяждам хляба",защото всеки гледа да избие от материала.Ами не етака 1-во защото аз може да го взимам и без пари,но това не е определящо за цените на пазара нали!?!След това държа да отбележа,че цената съм я постигнал с дълго търсене и подбор на фирми и след като съм намерил подходящата съм закупил до момента над 37000м2/за 5-ет годишен период по 616м2 средно-месечно-за статистиците които ще попитат КАК ТАКА толкова голямо количество/ до момента от тази фирма/нали сте чували за търговска отстъпка,а също и за преференциални цени за сериозни и лоялни клиенти/.Още нещо не разбрах в тази статистика:За кои региони говорите/в Белово може да го намерите за стотинки,в София за лев,а в Протопопинци за 10.00лв понеже най-близкия магазин е на 120км и последните 10км ще Ви го доставят с мулета!/.От директни вносители и представители на фирми производители ще го намерите на една цена,на борсите за строителни материали на по-висока,в Мосю Бриколаж и Практикер още повече и т.н.
Също така има и клиенти които са ми казвали:Ти състави един списък с материалите които са нужни,ние ще си ги доставим защото имаме познати които познават едни хора и т.н.Аз съм се съгласявал защото за мен е беззначно-разчитам на труда и професионализма си,а не на "номера с химикалката".В два от случайте се оказа дори,че цените на техните познати са около 50% по-скъпи/но вече беше "свирено" както се казва/.
И все пак за да задоволя статистиката ето как се прави.
Обаждате се в представителството на "Кнауф-Бг"ЕООД или "Ригипс-Бг" или в завода в Белово или Видин/за гипсофазерните плоскости/и от там ще получите изчерпателна информация за всички търговски фирми които работят с техни материали./Изключение са само 3-ри фирми в Бгпоради това,че едната работи с френски материали,а другите 2-ве с гръцки и внасят материалите си директно без представител в Бг т.е. те самите са представители и търговци едновременно/.
2-та стъпка е с този списък и според региона който Ви интересува да позвъните или посетите на място/защото никоя уважаваща себе си търговска фирма не оповестява цените си в website/получавате нужната информация.

Надявам се да съм бил полезен на "колегите" от НСИ :D

Успех в начинанието.

Преди да си късате "майсторските" тапии,1-во ги заслужете. :wink:
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Re: Вирус

Мнение от Trockenbauer » чет мар 03, 2011 3:38 am

vuj4o_van4o написа:... не е само в интернет страницата. И аз ги заобикалям.
Аз пък не ги заобикалям,защото Киро/управителя на един от складовете им/1-во е отварял склада и в събота заради мен и 2-ро прави много хубаво кафе всеки път когато го посетя.Защо ли? :wink: ::-k:
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Отговори