ПОМОГНЕТЕ МИ ДА СИ НАПРАВЯ ТОВА ЛЕГЛО!

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
redmerinda2
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон апр 18, 2011 1:36 pm

ПОМОГНЕТЕ МИ ДА СИ НАПРАВЯ ТОВА ЛЕГЛО!

Мнение от redmerinda2 » пон апр 18, 2011 2:25 pm

Здравейте, случайно видях някъде в нета едно легло, което виси буквално във въздуха с помощта на дюбел или нещо от сорта. Вече ми направиха заварена такава тръба с дупки и уших дюшека, сложих долу ремъци, купих най-здравите въжета. Само ми остава да ми кажете как моя приятел да го закачи за тавана и с какво, за да е устойчово за поне един човек.Ще съм ви МНОГО БЛАГОДАРНА!!! Ето и снимката. За контакти може да ми пишете на мейл: m83@abv.bg> или направо в темата. :D :\:D/: Чакам идеи от по-умните във този прекрасен форум!
Изображение

Потребителски аватар
Dewalt
начинаещ
Мнения: 37
Регистриран: чет дек 03, 2009 9:00 pm

Мнение от Dewalt » пон апр 18, 2011 7:29 pm

Готино е леглото.
Як таван ти трябва за да го окачиш.
Където и да идеш всеки ще ти препоръча крепежи,но е добре да знаеш какво е отгоре - дали е плоча.
Ако е става,но ако е каратаван или някакъв друг малко трудно ще стане без конструкция.
Иначе за крепежните елементи можеш да избереш анкерен винт - и=някои от тях издържат но 2-3 тона.
http://darinell.com/
Строителство и ремонтни дейности

Потребителски аватар
redmerinda2
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон апр 18, 2011 1:36 pm

:)

Мнение от redmerinda2 » пон апр 18, 2011 11:09 pm

Благодаря ти искренно за отговора! :\:D/: :D
Значи ще станеее :)
:)just Merry

Потребителски аватар
Dewalt
начинаещ
Мнения: 37
Регистриран: чет дек 03, 2009 9:00 pm

Мнение от Dewalt » вт апр 19, 2011 7:11 am

Няма нещо което не става.
Просто някои неща отнемат повече време и пари :D
http://darinell.com/
Строителство и ремонтни дейности

Потребителски аватар
redmerinda2
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон апр 18, 2011 1:36 pm

:)

Мнение от redmerinda2 » вт апр 19, 2011 11:40 am

Аз го доизмислих и това не става много за легло, но за вътрешен хамах или люлка за нас става, дори ще сложа с халка на стената въже за залюлване. Дпругото което ми хрумва е , че ще е по стабилно ако горе не са събрани въжетата, а е на 4 или 6 анкерни болта поотделно. :\:D /:
Другото с което мога да ви се похваля е кухнята на братовчед ми. Той сам я прави. И аз ще правя такава красавица :)

Изображение
Последна промяна от redmerinda2 на вт апр 19, 2011 11:50 am, променено общо 1 път.
:)just Merry

Потребителски аватар
markita.net
начинаещ
Мнения: 11
Регистриран: ср мар 30, 2011 3:14 pm

Мнение от markita.net » нед окт 02, 2011 8:10 pm

Точно и аз щях да напиша, че ще е по-стабилно, ако горе въжетата не се събират на едно място. Иначе идеята ми се вижда много добра за люлка на мястото на диван в хола например. Хваната на няколко места в краищата. Успех :)

Отговори