Махане асфалт от замазка по под

Добри идеи за сръчни майстори

Потребителски аватар
milbor2
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон авг 24, 2009 8:19 am

Махане асфалт от замазка по под

Мнение от milbor2 » пон авг 24, 2009 8:24 am

Здравеите,
правя ремонт в апартамент и махнах паректа че беше много крив. Лошото е че отдолу беше залепен с асфалт. Искам да изравня нивото със замазка ,но върху асфалт знам че няма да хване сигурно. Опитах да го махна с тесла, със канго ,но останах без ръце и става много бавно. Кажете някои бърз и ефективен метод за премахване на асфалта, или евентуално какво да направя че да хване новата замазка и без махане на асфалта. Ако е възможно със конкретни имена на продуктите, за да ги купя и да направя ремонта.
Благодаря ВИ , чакам вашите съвети че останах без ръце.

Изображение

Потребителски аватар
Ade
начинаещ
Мнения: 26
Регистриран: чет мар 04, 2010 2:47 am

Мнение от Ade » пон апр 26, 2010 11:41 am

намери ли решение?
сега и аз съм на този завой ....

Потребителски аватар
Ade
начинаещ
Мнения: 26
Регистриран: чет мар 04, 2010 2:47 am

Мнение от Ade » нед май 02, 2010 11:17 pm

решенията който ще споделя са 2
след като е махнат паркета и сме стигнали до "лепилото" за асфалт
*> може с някаква горелка да се затопля и като омекне да се сипва/нарасва с пясък (така след това може да се обработва) евтино
*> почиства се добре от боклуци прах отгоре и се намазва със стройтелен БЕТОНКОНТАКТ от онези в големите БАКИ (без тези в малките опаковки от практикер/алати/бриколаж и подобни). Намазва се хубаво и в ъглите и се оставя един ден да изъхне. После се бърка замаската и преди да се нанася, за по силно сцепление поравате при влайен под с цимет леко и действате. - лично тествано ОК

Отговори