Декоративни мазилки с грапава маламашка

Препоръки и коментари
Потребителски аватар
malioka
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон сеп 13, 2010 8:52 pm

Декоративни мазилки с грапава маламашка

Мнение от malioka » пон сеп 13, 2010 9:00 pm

Здравейте ! В пето и шесто предаване през този сезон показаха видове декоративни мазилки и ефекти . Някой от тях много ми допаднаха и реших да ги приложа . Единият от тях се
прави с маламашка - тип грапава . Така я нарече демонстратора . Обиколих всички специализирани магазини и вериги , но никъде не предлагаха такава ( от град Русе съм ) В интернет също нищо не можах да намеря . Моля помогнете ми , откъде мога да си закупя такъв
инструмент за декоративните ефекти . Благодаря предварително !

Потребителски аватар
Dewalt
начинаещ
Мнения: 37
Регистриран: чет дек 03, 2009 9:00 pm

Мнение от Dewalt » съб окт 23, 2010 7:59 am

Ако толкова няма подобна маламашка в магаззините - си купи една гладка която е за замазка от тия пласмасовите,потопи основата и в лепило и после в ситни камъчета.След като изъхне ще стане това което ти трябва.Раотната и основа става подобно на много едра шкурка.
http://darinell.com/
Строителство и ремонтни дейности

Потребителски аватар
malioka
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон сеп 13, 2010 8:52 pm

Мнение от malioka » пон окт 25, 2010 10:30 pm

благодаря . идеята е интересна . може да я пробвам въпреки , че не съм сигурен дали полученият ефект ще ми допадне . ще карам на принципа проба грешка :) посъветваха ме също да пробвам с чесало за кон :) това е сериозно . даже са ми обещали да ми донесат . след като пробвам ще напиша и коментар за впечатленията ми . просто се учудих , че правят нещо с което да заинтересуват хората , а после този инструмен го няма никъде , дори и във фирмата производител на въпросните декорации.

Отговори