черен списък на фирми и майстори, да предпазим други хора!
Мисия Моят Дом -> Форум -> ВиК Създайте нова тема   Напишете отговор
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
chana2013
начинаещ

Местожителство: Dresden

Пуснато на: Вто Юни 25, 2013 8:23 am Заглавие: черен списък на фирми и майстори, да предпазим други хора! Отговорете с цитат

Безкрайно сме разочаровани от отношението, злоупотребата на доверието ни, злоупотребата с парите ни и бруталността на Веселина Симова и Матей Илчев от Смолян. Тази пролет Матей Илчев и още двама мъже от Смолян трябваше да извършат ремонт на къщата ни в Балчик, да направят банята, да измажат една стена в кухнята и антрето стените и да боядисат пода в къщата, дюшемето с боя. Естествено банята ни трябва за ползуване! Получихме уверенията на Веселина Симова, че всичко ще извършат като за роднина и ние им се доверихме. Прехвърлили сме точно 1850 Евро на сметката на Веселина Симова по банков път! Непрекъснато тя искаше още и още пари за матеряли и ние по едно време се усъмнихме, но бяхме уверявани, че е така и всичко е скъпо.
Ето извадки от писаното в фейсбук>
Zdrasti lelio!Toku shto se varnah ot lekcii i govorih s Matei!Kanalizaciata i diushameto e opraveno i gotovo,ostava samo da se boiadisa!Monobloka da se montira i da se dovarshat plochkite!
Matei kaza,che wsicho darveno e minavano s kit za darvo i sled tova e boiadisvano – 24-04.2013
Drugoto koeto e,che sa mahnali i ot staite balatumite i boiadisvat s kafiava blajna boia.Kazaha che se poluchava dobre,no darvoto gala mnogo boia,zashtoto e gladno!A otnosno cenite,Matei kaza,che shte triabva da im izpratish edna chast ot parite(ako imash kak razbira se),zashtoto kato prikliuchat niama da imat s kakvo da se priberat.
Мога да отразя всичко написано, но няма смисъл, в същият дух е, всичко е наред, всичко е направено!
Ето сега вижте тук какво е намерих на 20.06.2013 в къщата в Балчик, снимките сами говорят за себе си. Освен това кафе машината са оставили не измита и е мухлясала, боклука не изхвърлен! Балатума никога не е махан и никога не е боядисван пода, просто е лъжа, няма никакъв моноблок, оставена е старата тоалетна, старата мивка, дори старите сифони, и за сифони ги е досвидяло да дадат пари! Това е ремонт за 1850 Евро или 3626 лева! Но да оставим парите питам се какъв човек трябва да бъдеш за да направиш подобно нещо? Докъде стига липсата на достойнство, липсата на честност, липсата на човешко отношение! Сами направете изводите си какво може да се очаква от подобни хора и как вършат работата си.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tmilanov
напреднал

Местожителство: София

Пуснато на: Сря Юни 26, 2013 8:58 am Заглавие: Отговорете с цитат

Във форума за отопление Ви дадох отговор, но ако си мислите, че съм поредния мошеник, можете да прегледате отговорите ми в различните теми! Ако има нещо, което да не мога лично аз да го направя, за определената работа имам колеги, които зная, че могат да го направят. С такива хора съм се запознал по обектите и сме си разменяли телефоните защото сме си харесали работата един на друг!
chana2013
начинаещ

Пуснато на: Сря Юни 26, 2013 10:03 am Заглавие: Matej Ilchev i Weselina Simova ремонт в Балчик измамници! Отговорете с цитат

Благодаря за отговора, на 10.07 ще съм в Балчик и ще ви се обадя, най добре е да дойдете и да видите на място какво има за правене и да ми направите оферта. Сам разбирате, че вече никога няма да оставя майстори без аз да съм там да правят каквото и да било. Плащането ще стане също след свършена работа. Имах и друг подобен опит с майстори в София, но не по този начин, както са направили Матей Илчев и Веселина Симова. Тяхната наглост и нечестност мисля, че е ненадмината. Затова и написах мнението си тук, за да предпазя други хора от измамници. Така че ще ви се обадя когато пристигна.
Върнете се в началото
tmilanov
напреднал

Пуснато на: Пет Юни 28, 2013 5:54 pm Заглавие: Отговорете с цитат

Обадете ми се моля на телефоните, по това време ( между 8-ми и 12-ти) юли ще съм в Етро поле, за направата на една вила. При условие, че се уговорим окончателно, след 12-ти юли ще сме на Ваше разположение. А относно решението Ви, че няма да се доверявате "на сляпо" на майсторите съм напълно съгласен даже ще ми е по-спокойно като и Вие ще бъдете на място защото винаги изникват непредвидени ситуации, а когато ги решим съвместно, ще бъдат доволни и двете страни - и собствениците, и работниците!
chana2013
начинаещ

Пуснато на: Пет Юни 28, 2013 6:34 pm Заглавие: Отговорете с цитат

ше ви се обадя тогава на 11.07, да се разберем. Поздрави> Жана Захариева
Върнете се в началото
tmilanov
напреднал

Пуснато на: Съб Юни 29, 2013 8:25 pm Заглавие: Отговорете с цитат

Разбрахме се! Ще очаквам обаждането Ви на 11,07! Поздрави и от мен! Тодор Миланов
Съби
начинаещ

Пуснато на: Съб Авг 17, 2013 12:19 pm Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Съжалявам ,че се включвам с негативна мнение в сайта но мисля ,че ще бъда полезен на наивните и доверчиви хора като мен.
Никога не се доверявайте на майстор какъвто и да е той,винаги проверявайте цените на материалите преди да сте ги наели или си ги купете вие.
Моя лош опит е от ЕТ "Кирил Присадов"-Асеновград който ме натовари с 300 % надценка за PVC тръби,муфи,тетки и други дреболии заради моята доверчивост.Жив и здрав да бъде и да си ги харчи със здраве но дали е коректно кажете вие...
Върнете се в началото
spirit904
начинаещ

Пуснато на: Сря Фев 03, 2016 2:02 pm Заглавие: Пламен Димов Отговорете с цитат

Здравейте, не се лъжете да използвате Пламен Димов за какъвто и да е ремонт на вашия апартамент.
Този човек е изключително некомпетентен, лъже, мотае и т.н. Нашата неприятна среща с Памен Димов се случи лятото на 2015 г. Бяхме закупили апартамент, част от който трябваше да ремонтираме.
Пламен Димов дойде на оглед, разгледа, коментирахме какво трябва да направи (баня 3 кв.м.- плочки, монтаж на мивка, тоалетна, душ кабина, шпакловка на около 120 кв.м, монтаж на бойлер, боядисване на около 90 кв.м). Той каза, че това ще е готово за 20 дни.Поиска капаро 200 лева + 500 лв за материали и се разбрахме да му даваме всяка седмица пари. И Пламен Димов уж започна да работи - материалите ги пил поръчал, ама тия от фирмата нещо били объркали, та тези материали дойдоха чак след 2 седмици. После 2 седмици прави замазката на пода и стените на банята, която е 3 кв.м.Пламен Димов очевидно се движеше много бавно и нас започна на ни претиснява, че няма да спази срока, той обаче ни обеждаваше, че всичко е Ок и ще го спази. През цялото време Пламен Димов ту се разболяваше, ту някои умираше, ту нещо друго. Той през това време ходеше на работи на още няколко обекта и така ни моткаше всички - върши малко работа във всеки апартамент, иска пари (ако не му дадеш почва да се сърди и заплашва). Обещаните 20 дни от Пламен Димов станаха 3 месеца, в които преживяхме кошмар - непрекъснати лъжи, трябва да се изнасяме от квартирата,а няма къде да живеем, пристигат мебели, майстори да слагат паркети, дивани, а Пламен още не е направил мазила и боя, дебнене когат идва и колко време стои, работа с него (научихме се да грундираме, шкурим, боядисваме). Накрая с 2 месеца закъснение най-накрая се отървахме от него и защото не мога да ви описа каква радост беше, че вече няма да го видам този индивид му платихме всичко, което се бяхме разбрали, въпреки, че имаше неща, които не бяха направени както трябва (плочките около сифона са нащърбени, стените не са шпакловани добре, няма да ви казвам как е отсякъл боята).
За наше съжаление обаче 3 месеца след като Пламен Димов напусна нашия апартамент, пак се сетихме за него - падна бойлера, който беше монтирал. Бойлера беше монтиран хоризонтално на около 2 метра над земята, 80 литров. Монтажа Пламен Димов е направил с 2 кукички, които са фи 8 мм в тухлена стена, след това в дюбелите е сложил по две рапидки. И човек казва майната му нали няма смъртни случаи, защото това са около 100 килограма падащи от 2 метра. Обаждам се аз на Пламенчо и му казвам какво е станало и го питам дали приема рекламации. Той като "виден майстро" каза, че той е монтирал бойлера и вината е негова и щял да ми даде 150 лева (имайте предвид, че бойлера струва 300 лева и не става за нищо и купихме нов бойлер + ми е взел 60 лева за монтажа). Аз разбира се като го знам какъв е бях доволна и на тази сума. Разбираме да му звънна след 1 седмица, за да ми даде парите. Звъня аз след седмица Пламен Димов не двига и така няколко пъти. След няколко дена звъня от друг номер и Пламенчо вдигна, като рабра, че съм аз започна да разправя, че той не бил виновен, нямало да ми даде пари и ми затвори.
Итака нашия бойлер стува:
1-ви бойлер 300 лева
монтаж от Пламен Димов 60 лева
2-ри бойлер 300 лева
монтаж от специалиран сервиз (бойлера вече хванат с жележни планки за тавана в бетона и с анкерни болтове) 160 лева
БОЙЛЕРА МИ ИЗЛЕЗЕ – 820 лева - Smile представете си какъв бойлер имам

Мили хора, искрено се надявам с моя разказ да предотвратя главоболетията на някои от вас с този "майстро' ПЛАМЕН ДИМОВ, отговарящ на тел. 0894716804
Върнете се в началото
m.n.p
начинаещ

Пуснато на: Нед Апр 29, 2018 7:26 am Заглавие: Петър от Варна, тел: 0876459994 Отговорете с цитат

Едно включване и от Варна..
Покрай ремонта на апартамента ни все се бях сблъсквала с ненормалници и идиоти, но този екземпляр е топ на топ 10: Петър от Варна, тел: 0876459994
Има обяви за боядисване, гипсокартон, шпакловка, изолации и ВиК, цялостен ремонт на апартаменти.
Неточен, нелоялен, лъжец, кретен, наглец, некадърен мързеливец и алчен психар! Подгответе се да ви крещи как нищо не разбирате, това, което искате не може да стане, всичко е криво и идиотски направено и колко трябва да сте му благодарни за "отстъпката", която ви е напралил + псувните и пуфтенето, как всичко е толкова трудно и той горчиво съжелява, че се е хванал с вас...
Пазете се да не ви влезе в къщата!
Не давайте пари предварително, защото няма и да видите никакъв документ и ще трябва да се примиряват с просташкото му отношение и обиди!
Почерни ми живота!
Sad Sad Sad Censored Censored
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Мисия Моят Дом Форуми -> ВиК Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си