Гаражна врата
Мисия Моят Дом -> Форум -> Обзавеждане и декорация Създайте нова тема   Напишете отговор
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vencislava33
начинаещ

Местожителство: Ruse

Пуснато на: Пон Ное 09, 2015 8:42 pm Заглавие: Гаражна врата Отговорете с цитат

Правя ремонт на гаража, вече е боядисан, сложихме и малко шкафове за инструментите на мъжа ми, но трябва да сменим и врата. Разглеждах Гаражни врати от Секдор и си харесах няколко. Някой би ли ми дал някой друг съвет? Изглеждат много добре, но малко се притеснявам като са автоматични.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
limonov
начинаещ

Пуснато на: Пон Дек 07, 2015 2:05 am Заглавие: Гаражни врати Отговорете с цитат

Здравейте,

Най-евтиния и бърз вариант е маховата гаражна врата или така нареченото летящо крило. Тази врата няма изолация и именно това дава разликата в цената, но тя също може да е снабдена с механизъм с дистанционно управление. Това я прави икономически най-изгодното решение за вашия гараж и перфектно решение за вашия подземен гараж.

Аз лично препоръчвам Novoferm. Много качествени с голяма гаранция. Имат и врати на всякакви цени. Можете да разгледате в сайта на Novoferm Balkan
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ivan8310
начинаещ

Пуснато на: Пет Апр 20, 2018 8:28 am Заглавие: Гаражни врати Отговорете с цитат

Здравейте, колеги забелязах, че темата е неактивна от доста време, но да не създавам нова реших малко да я подновя. На скоро си закупих секционна гаражна врата с автоматика - зелен цвят (на който се кефя най-много) и не мога да не споделя радоста си с Вас. Прикачвам и снимка на модела:

Ако някой се интересува, аз я поръчах от фирма стойков строй, а реално вратата е полско производство до колкото ми обясниха с немска автоматика. И така де ако някой има интерес към [url=https://stoikovstroi.com/гаражни-врати.php] гаражни врати [/url] може да разгледа моделчетата в линка. Просто имат врати с уникална визия....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Мисия Моят Дом Форуми -> Обзавеждане и декорация Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети