Oтносно видео - Аспиратор с нова система от въздуховоди
Мисия Моят Дом -> Форум -> Обзавеждане и декорация Създайте нова тема   Напишете отговор
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
adriana.dyankova
начинаещ

Пуснато на: Съб Мар 31, 2018 11:03 am Заглавие: Oтносно видео - Аспиратор с нова система от въздуховоди Отговорете с цитат

Добър ден!

Имам един въпрос относно следното видео - http://www.misiamoiatdom.com/353-%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-%D1%81-%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B2%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B8 ( "Аспиратор с нова система от въздуховоди" ). Дали мога да получа информация къде се намира магазинът / шоурумът, в който е снимано видеото?

Благодаря предварително!

Поздрви,
Адриана

П.П. - Зададох същия въпрос и на съобщение във фейсбук, но като видях автоматичния отговор, предположих, че няма да има кой да ми отговори там, та създадох тази тема. Извинявам се, ако вече има такава или, ако не съм в правилната категория.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
moderator
мисия моят дом

Пуснато на: Съб Мар 31, 2018 12:42 pm Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Както сме ви отговорили на съобщението, въпроси относно строителство, ремонти, продукти и материали можете да задавате във форума, за да бъдат полезни и на другите потребители.

Системата за въздуховоди за аспиратори е на Лекс Груп.

http://www.leksgroup.com/l_bg/?s=2&i=63

Поздрави,
Мисия Моят Дом
Покажи мнения от преди:   
Мисия Моят Дом Форуми -> Обзавеждане и декорация Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети