дюшеме или ламинат
Мисия Моят Дом -> Форум -> Под Създайте нова тема   Напишете отговор
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kiko
начинаещ

Пуснато на: Чет Ное 29, 2018 10:23 am Заглавие: дюшеме или ламинат Отговорете с цитат

здравейте колеги вкарах се в цялостен ремонт нищо че е зима вече и не му е времето не мога да оставя така нещата
въпроса ми е следния на дюшеме съм и преди известно време много се бях мотивирал да слагам ламинат но от доста хора чувам че ще направя грешка ако го махна всеки ми вика изцикли и забравяш
евентуално някой които разбира да помогне да даде съвет
ще кача и снимки след циклене и преди това защото една от стайте ми е готова вече и то от нея може би започнах да мисля за ламинат защото има на места и фуги

за съжаленйе не мога да кача повече защото телефона ми ги прави с 5/6 мб и не ми позволява да качвам

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
tmilanov
напреднал

Местожителство: София

Пуснато на: Чет Ное 29, 2018 7:25 pm Заглавие: Отговорете с цитат

Всеки един от вариантите си има своите предимства и недостатъци. На първо място е Вашето желание и решение. За полагането на ламиниран паркет е пояснено, че отклоненинето на неравностите не бива да надвишава повече от 3мм на кв. метър.
С ламината става по-естетично, по-плътно и има завършен вид. Дюшемето е по-здраво, но фугите, които неизбежно се отварят след време поради съхнененто на дървения материал започват да дразнят. Но шарката от дървото е много по-красива (и истинска) отколкото при ламинирания паркет.
Ако питате д-р limo052, който може и да оперира какво ли не, вероятно ще Ви даде още някоя налудничава идея или ще се постарае да се изкаже неподготвен, но важното е, че ще бъде импотентен..., пардон - компетентен и по Вашата тема.
Покажи мнения от преди:   
Мисия Моят Дом Форуми -> Под Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети