Може ли да направим от скосения таван тераса?

Укрепване, хидроизолация, топлоизолация, шумоизолация

Потребителски аватар
evka86bg
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: чет мар 26, 2009 1:34 am

Може ли да направим от скосения таван тераса?

Мнение от evka86bg » чет мар 26, 2009 1:42 am

mnogo dalgo si tarsq jilishte i sega namerih perfektnoto razpolojenie na staite-no problema e 4e v hola ima skosqvane na stenata,ima 2 prozoreca na kapandurata i ot tqh idva edinstvenata svetlina v hola-koeto e dosta podtiska6to.vse o6te ne sam go kupila zashtoto neznam dali moje po nqkakuv na4in da se izbie stenata i prozorcite da stanat terasa ili pone da prodaljat do dolnata 4ast na stenata za da vliza pove4e svetlina.kazaha mi 4e tova ne mojelo da stane za6toto 6tqlo da naru6i fasadata na sgradata,no az mislq 4e tova e golqma glupost za6toto ahritekta ot samoto na4alo e naru6il udobstvoto na 4oveka, koito 6te pohar4i golqma suma pari za da jivee tam ne mislq 4e raz6irqvaneto na prozorcite bi zagrozilo sgradata.Shte sam vi mnogo blagodarna ako mi pomognete za6toto jili6teto mi trqbva spe6no a kadeto i da pitam polu4avam razli4ni otgovori.

mod edit: Пишете на кирилица!

Потребителски аватар
limo052
любител
Мнения: 94
Регистриран: ср мар 24, 2010 6:54 pm

жилище

Мнение от limo052 » пет мар 26, 2010 8:23 am

ако скосението е бетон няма да стане защото е носещо е пак трябва да питаш може и да не е цялото носещо ако е гредоред ще стане.Майка ми има същия проблем но при нея е гредоред и ще го правим това като имаме парички.Ако няма още всички актове трябва да се исчака и след това може да правиш каквото си искаш.Ще ти кажа даже най лесно и бързо и на същата цена като зидането как да го направиш с претрадна стена със зелен картон и отвънка фибран.Ако ти потрябва майстор аз работя във фирма за довършителни ремонти и на въже работим само за къртенето ще ти трябва фирма.Ако имаш интерес 0884047819 Стилиян limo052@mail.bg> Успех!

Отговори