Ремонт на стар панелен кухненски бокс

Споделете своя опит с ремонтите, преустройствата и декорацията на жилището

Потребителски аватар
Антивирусен
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср фев 16, 2011 1:38 pm

Ремонт на стар панелен кухненски бокс

Мнение от Антивирусен » ср фев 16, 2011 2:27 pm

Здравейте на всички майстори.
Сдобих се с един апартамент на скоро, който има нужда от ремонт. Снимам бокса, за да ви покажа какво състояние е. Боксът е боядисван 2-3 пъти с блажна боя, имало е плочки, които са изпаднали, има мухъл към прозореца. Четох из форума и има много идеи, но просто нямам почти никакъв опит и не знам какво точно трябва да направя. Консултирах се с един майстор, иска ми 600 лева само за труда за 2х1.5 кв.м площ ... Нямам толкова пари.

Изображение

Снимка 1 - Това е под рамката на прозореца разрушена е част от мазилката, имало е радиатор и мухъл. Какво бихте ме посъветвали? Слагане на гипскартон?

Снимка 2 - Стената, където е имало плочки, които са паднали и извод за контакт, който е е разширен в диаметър, а стената има разрушения и дупки с дълбочина до 10 мм.

Снимка 3 - Това е тавана, паднала е мазилката, а разрушението отива към плочата. Дълбочината на дупката е до 20 мм на някой места

Снимка 4 - Това е някаква дупка до вратата, има и още няколко такива с дълбочина до 100 мм на някой места.

Не смятам да премахвам вратата за сега. Искам съвет от вас какви техники и материали да използвам, и за тези големи дупки с какво да ги запълня?

Много ще съм ви Благодарен, ако изразите мнение. Ако не съм се изразил правилно извинявайте.

Отговори