пвц

Споделете своя опит с ремонтите, преустройствата и декорацията на жилището

Потребителски аватар
ив
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: вт апр 08, 2008 7:00 pm

пвц

Мнение от ив » вт май 06, 2008 3:14 pm

някой правил ли е баня с пвц профили - ламперия ?

имам предвид www.nolina-bg.com

чудно ми е как се изрязва по ъглите ... около вратата , и с какво ли се попълва м-у профилите

а ми се струва хитро ... пластмасата се мие , не хваща мухъл , а и прави някаква топлоизолация

в същото време е с достатъча издържливост - над 15 год.

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Re: пвц

Мнение от Trockenbauer » вт авг 19, 2008 9:21 pm

ив написа:някой правил ли е баня с пвц профили - ламперия ?

имам предвид www.nolina-bg.com

чудно ми е как се изрязва по ъглите ... около вратата , и с какво ли се попълва м-у профилите

а ми се струва хитро ... пластмасата се мие , не хваща мухъл , а и прави някаква топлоизолация

в същото време е с достатъча издържливост - над 15 год.
Имал съм удоволствието да извърша 1-ни от 1-те монтажи на въпросните PVC-ламели като подизпълнител на ф-ма "Нолина"-през 2002година/обект стоматологична клиника към болницата в град Своге".Изрязването на самите ламели става с "прободен трион" или ъглошлаиф с диск:1.0-1.4мм.За "обкантване около врати и прозорци се използва PVC завършващ профил за гипсокартон,а фирма"Dumaplast"-Belgium http://www.dumaplast.be/ /чийто представетил е "Нолина"/предлага и широка гама фасонни профили не само за завършване към дограма,но и за вътрешни и външни прилежащи ъгли.Препоръчвам продуктите предлагани от ф-ма "Нолина"тъй като са с перфектно съотношение цена/качество и поради факта,че са внос от Белгия,а не произведени на "ишлеме".
Преди да си късате "майсторските" тапии,1-во ги заслужете :D :wink:
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Отговори