Как да преустроя жилището

Споделете своя опит с ремонтите, преустройствата и декорацията на жилището

Потребителски аватар
Katya Antonova
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед май 24, 2015 3:10 pm

Как да преустроя жилището

Мнение от Katya Antonova » нед май 24, 2015 3:34 pm

Materialno sam zle triabva da dam chast OT jilishteto pod naem.sastoi SE OT 2 stai,kuhnia,malka Bahia.neprehoden Apartment.vsichki stai izlizat na balkona.TOI e ostaklen IMA masichka shkaf i kotlon.dosega beshe liatna kuhnia.iska mi SE i staiata i kuhniata da dam pod naem,za men da zapazia 1staia,zashtoto idvam v Sofia Samo 3 pati godishno po 7 den i niama kade da spia a sashto za da si zapazia dostap do jilishteto.ako dam kuhniata pod naem moje li da ja preustroia v staia,za da vzimam poveche naem i kak da stane tova?tam IMA vgradeni shkafove,mivka miasto za leglo,maSA i stolove.no gleda kam balkona.koito jivee v kuhniata,triabva da IMA dostap kam Balkona,nache niama prozorez.no ako zatvoria ednata staia kam balkona napr.s roletna shtora,nikoi niama da vijda v staiata mi.take ostavam bez kuhnia.badeshtia naematel shte IMA 2 stai i malak Balkon.no kak moga da preustroia staute taka che da SE polzvat nai razionalno i dvete,sashto i balkonat?imate li idei?

Модератор: Пишете на кирилица! Това мнение няма никой да го прочете по този начин!

Потребителски аватар
RokliOnline
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср юни 10, 2015 9:06 pm

Мнение от RokliOnline » ср юни 10, 2015 9:12 pm

Няма да е зле да ползваш кирилица. Не е трудно.

Потребителски аватар
iliqnadenkova
начинаещ
Мнения: 33
Регистриран: съб авг 29, 2015 10:05 pm

Мнение от iliqnadenkova » нед яну 17, 2016 3:55 pm

Защо просто не се разбереш с наемателите,че от време на време ще ти се налага да спиш там, не мисля,че ще има проблем.

Отговори