тарся помощ за ремонт но пода в кащи

Споделете своя опит с ремонтите, преустройствата и декорацията на жилището

Потребителски аватар
slancho_87
начинаещ
Мнения: 7
Регистриран: ср авг 20, 2008 11:23 am

тарся помощ за ремонт но пода в кащи

Мнение от slancho_87 » вт авг 26, 2008 12:04 pm

здравейте!имам нужда от помощ.искам да нарравя ремонт на пода в къщи-кащата е с гредоред и аз живея на втория етаж.първо мислех само до изцикля дъските и да ги лакирам,но това не ми варши работа защотс даските си движат и скърцат.мислея си за ламинат в спалнята,хола,децката и комбинация ламинат с терекот в кухнята.какво искам да се получи знам,но дали е вазможно да стане и как незнам.Моля ромогнете с идеи или вразка с мйстори които биха ми били от полза.ПРЕДВАРИТЕЛНО БЛАГОДАЯ!!!!!!!!!! :D

Потребителски аватар
maistor Slavi
специалист
Мнения: 38
Регистриран: съб май 10, 2008 9:52 am

Мнение от maistor Slavi » чет окт 02, 2008 10:15 am

Здравей slancho_87
Гледай Мисия Моят дом на 5.10 от 13 часа по Нова телевизия.
Темата на предаването ще е точно твоето питане.

Потребителски аватар
palio
любител
Мнения: 179
Регистриран: чет яну 31, 2008 9:03 pm

Мнение от palio » чет окт 02, 2008 3:42 pm

Абе slancho, ти буквата "ъ" май за нищо я нямаш :mhihi: :mhihi: :mhihi:
Пробвай следващия път по-грамотно.

Потребителски аватар
slancho_87
начинаещ
Мнения: 7
Регистриран: ср авг 20, 2008 11:23 am

Мнение от slancho_87 » чет окт 02, 2008 4:29 pm

Благодаря за отговора.Въпросът наистина силно ме вълнува и се радвам,че ще мога да видя как точно може да бъде решен.Още веднаж благодаря :D

Потребителски аватар
slancho_87
начинаещ
Мнения: 7
Регистриран: ср авг 20, 2008 11:23 am

Мнение от slancho_87 » чет окт 02, 2008 4:44 pm

Palio,благодаря за критиката :applause: но мен ме вълнува поставения въпрос ако имаш с какво да ми помогнеш моля,аколи не :D

Потребителски аватар
Handy-man
любител
Мнения: 96
Регистриран: ср апр 09, 2008 7:33 pm

Мнение от Handy-man » чет окт 02, 2008 10:06 pm

Относно скърцащи дъски на дюшаме съм чул как се оправят. Там, където се движи и скърца, се пробива с дрелката дупка с подходящ размер(колкото да влезе тръбичката на флакон с полиуретанова пяна) и св вкарва известно количество от пяната. И така на всички проблемни места. Да не се прекалява, че пяната раздува при съхнене и да не повдигне дъските.

Само да кажа, че това лично не съм го пробвал и не мога да гарантирам достоверност, но ми звучи логично. Нека и някой друг да изкаже мнение по темата, особено ако го е изпробвал, за да не объркаме човека, вместо да му помогнем.

Потребителски аватар
slancho_87
начинаещ
Мнения: 7
Регистриран: ср авг 20, 2008 11:23 am

Мнение от slancho_87 » пет окт 03, 2008 12:18 pm

Благодаря за идеята,наистина звучи че ще свърши работа.Добре ще е наистина някой който го е пробвал да си каже мнението.Това ще ми спести доста труд и пари разбира се те дъските освен в кухнята са здрави и само с едно изцикляне ще станат като нови.Дано още някой да пише дали ще стане с пяна че идеята наистина ме устройва много.Още веднъж благодаря :D :applause:

Отговори