Търся информация за продукти на Кнауф - МР75, МР75Л

Споделете своя опит с ремонтите, преустройствата и декорацията на жилището

Потребителски аватар
city_play
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: съб юни 27, 2009 2:19 pm

Търся информация за продукти на Кнауф - МР75, МР75Л

Мнение от city_play » съб юни 27, 2009 2:32 pm

Здравейте, момчета!
Извинявам се за непрофесионалният въпрос и лична некомпетенция! Затова се обръщам към вас!
Така, въпросът ми е следния:
- Може ли да ми дадете информация относно продуктите на Кнауф за машинна гипсова мазилка - МР75 и МР75Л?! Интерисува ме къде се намират заводите за производство на тези продукти и възможно ли е да се закупи материалът в достатъчни количества, директно от заводите, без посредници, за производствена цел или с цел дистрибуция на продукта в България?
Много ви благодаря, за отделеното време и внимание, надявам се да получа отговор!

Потребителски аватар
Luna
напреднал
Мнения: 226
Регистриран: нед дек 14, 2008 10:35 am

Мнение от Luna » съб юни 27, 2009 4:51 pm

За най-точна информция от първа ръка звънни в Кануф.

Потребителски аватар
city_play
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: съб юни 27, 2009 2:19 pm

Мнение от city_play » съб юни 27, 2009 5:12 pm

Благодаря Луна!!! И все пак ако някой може да посочи къде освен в Дебър - Македония има такъв завод (не за плоскости, гипсокартон и гипсофазер, а за гипс-мазилка, или синтетичен гипс), моля споделете! Или ако някой е минал по този път и е реализирал директни търговски отношения в тази посока, ще съм ви благодарна!

Потребителски аватар
ksm
начинаещ
Мнения: 11
Регистриран: нед авг 17, 2008 3:03 pm

у хомки распух глазик

Мнение от ksm » съб юни 27, 2009 8:19 pm

Уважаемый, Kosedr Draan! Как Вы успели заметить, я, лично, к Вам, не обращался, и данную тему здесь не поднимал. Но, Вам, лично отвечу: Врать-плохо. 95 человек заявленных командой Русь яв .
Последна промяна от ksm на съб дек 26, 2009 5:46 pm, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
city_play
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: съб юни 27, 2009 2:19 pm

Мнение от city_play » пон юни 29, 2009 2:22 pm

Благодаря приятелю! В офиса в София ми предлагат същите (високи) цени за покупка, а аз искам да внеса директно от Дебър! Но освен от Дебър (Македония)искам да разбера дали има друг завод в друга близка страна - Турция, Румъния...незнам! Ти, като "вътрешен човек" можеш ли да ми дадеш такава информация, за да знам къде да се обърна и къде да изпратя запитванията си!? На официалния сайт на Кнауф пише че имат представителства в много страни, разбира се, но къде са им заводите? И ако даден завод е за плоскости, гипскартон, гипсфазер, дали произвеждат като остатъчен продукт гипс-мазилка или синтетичен гипс? Дали е възможна покупка със силоз или няма такава опция?
Много ще съм благодарна, ако ме светнеш по въпроса, преди да звъня по офисите неподготвена!!!

Потребителски аватар
ksm
начинаещ
Мнения: 11
Регистриран: нед авг 17, 2008 3:03 pm

окунуться в весну

Мнение от ksm » вт юни 30, 2009 8:29 pm

60 самых глупых запросов Яндекса. Представляем вам шестьдесят горячих (на наш взгляд самых глупых) запросов поисковой системы Яндекс (разумеется самых цензурных). Теперь вы сами сможете определить
Последна промяна от ksm на съб дек 26, 2009 4:36 pm, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
vuj4o_van4o
любител
Мнения: 62
Регистриран: ср яну 14, 2009 4:36 pm

Мнение от vuj4o_van4o » ср юли 01, 2009 9:09 am

Купувай от дистрибуторите. Кнауф няма да ти дадат директно. Дори и да ти обещаят в крайна сметка пак ще мине през дилър. И факура да получиш от Кнауф, някой дилър ще получи кредитно по твоята ф-ра. Приеми го. Другият вариант е да кандидастваш за дистрибутор или да вземеш на концесия отпадъчния гипс от Марица Изток и да пуснеш трети завод за гипсокартон :) УСПЕХ. Заводите са в България в селото на гдажето на Пеньо от Биг Брадър нещо си :))))

ПП
А ти какво разбираш под ниски цени?
С часове мога да гледам как някой работи.

Потребителски аватар
city_play
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: съб юни 27, 2009 2:19 pm

Мнение от city_play » чет юли 09, 2009 1:17 pm

Благодаря!

Отговори