Фирми за дограма-мнения

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
valeri_80
начинаещ
Регистриран: пон юни 10, 2013 2:33 pm

Мнение от valeri_80 » пон юни 10, 2013 2:36 pm

Фирмата, която ми смени дограмата беше много коректна. Дойдоха на оглед, взеха точни размери и ми дадоха различни оферти с различни цени, от които избрах едната с тънка цена и сравнително добри профили- KBE си сложих. После пак тях извиках за щорите. Който е от София и се чуди коя фирма да избере може да ги потърси – Пласт Маркет. Аз съм доволен, дано да съм помогнал и на някои друг.

Потребителски аватар
Belov
начинаещ
Регистриран: ср юни 19, 2013 2:20 pm

Мнение от Belov » ср юни 19, 2013 2:24 pm

Интересува ме някои купувал ли е от промоциите на http://master-plastik.com и какво му е мнението относно предложенията им за четирикамерните KMG профили. На мен ми предстои да купя такъв и съдейки по цените на фирмата май са добри. Въпреки всичко не съм специалист в областта, така че ще се радвам на всяко мнение тук във форума. Благодаря ви.

Потребителски аватар
silvia99
начинаещ
Регистриран: ср юли 10, 2013 1:12 pm

Мнение от silvia99 » ср юли 10, 2013 1:15 pm

Firmata se kazva Fenco v sofia se namira,loshoto e che vse oshte nqmat sait

Потребителски аватар
temp1e
начинаещ
Регистриран: съб яну 19, 2013 11:26 am

Саламандър-Койчеви

Мнение от temp1e » пон сеп 23, 2013 5:41 pm

След много проучване за фирми, които работят с профили Саламандър се бях спрял на Саламандър-Койчеви и Ника. Избрах Саламандър-Койчеви и я препоръчвам горещо на всички, които се спрат на този профил.

Потребителски аватар
lipov
начинаещ
Регистриран: съб авг 01, 2015 12:38 pm

ЕМТЕКС

Мнение от lipov » съб авг 01, 2015 12:41 pm

Здравейте, казвам се Емил Кирилов и съм управител на фирма за дограма.
Ако мога да ви бъда полезен имам 22 годишен опит. Ще се радвам да Ви помогна в избора на дограма или просто съвет. Успех в ремонта Ви.
Дограмата от ЕМТЕКС високо качество на ниска цена. Безплатен мобилен консултант в рамките на София- 0879 629 033

http://www.mtextrade.com

Потребителски аватар
lipov
начинаещ

Мнение от lipov » съб авг 01, 2015 12:43 pm

Кузман написа:Търсете и препоръчвайте, трябва да има няква достоверна информация за монтажници, а не фирми влезнали да критикуват конкуренцията!
Точно така е важни в дограмата са много компоненти..... профил , стъкло ,обков и монтажа не на последно място.
Дограмата от ЕМТЕКС високо качество на ниска цена. Безплатен мобилен консултант в рамките на София- 0879 629 033

Потребителски аватар
lipov
начинаещ

Мнение от lipov » съб авг 01, 2015 12:45 pm

djreni написа:Пиша тук, за да споделя с хората, които искат да слагат алуминиева дограма. Не ползвайте услугите на фирма Profil Сложиха ми алуминиева дограма на терасата и при първия дъжд даде конденз. От тогава съм им звъняла най-малко 30 пъти, в началото ми даваха обещания, че при първа възможност техен служител ще посети адреса , за да смени стъклопакета, казваха, че имат много работа и да съм търпелива, след което ме забравиха. В последните 3-4 месеца звънях на тяхна служителка Борислава, която всеки път лично ми обещаваше, че ще ми върне обаждането веднага щом провери случая, но това никога не се случваше и се налагаше отново и отново аз да й звъня. Накрая най-нагло и безцеремонно ми заяви, че гаранцията ми вече е изтекла и трябва да си заплатя смяната на стъклопакета.
Правете си сами изводи за тази фирмичка. Аз лично дълбоко съжалявам, че им се доверих. Това е сайта на фирмата http://www.profil-bg.com/ не им се доверявайте

Не искам да се меся но са ви сложили студен профил врата много вероятно, за външна дограма трябва да е ТЕРМОМОСТ.

Потребителски аватар
Александра
начинаещ
Регистриран: пет фев 12, 2016 11:17 am

Мнение от Александра » пет фев 12, 2016 11:25 am

Ако мислиш, че си попаднал на лъжлива и некоректна фирма, пробвай СТЕФАНОВПЛАСТ ЕООД. Сигурно шимпанзета щяха да се справят по-добре с изпълнението на обащанията си. Дано да предпазя поне други хора да не попадат в този капан.

Потребителски аватар
btrend
начинаещ
Регистриран: вт окт 18, 2016 4:42 pm

Мнение от btrend » вт окт 18, 2016 4:50 pm

Аз ще се включа по темата все пак. Скоро ми се наложи да се полутам сред всички фирми и неща, които предлагат. Накрая избрах Baufen profiles и да чукам на дърво, поне за сега, всичко е наред. Много съм доволна.

Потребителски аватар
Bira
начинаещ
Регистриран: чет юли 25, 2019 6:38 am

Plast Market - късане на нерви - некоректни

Мнение от Bira » чет юли 25, 2019 7:20 am

Правихме дограма с Пласт Маркет и беше истинско ходене по мъките.

1. Мотаха ни 2 месеца и половина - обещаха ни да е готова до 14 работни дни.
Планираната ни почивка така и не се състоя, защото трябваше да стоим в къщи и да ги чакаме!

След месец и половина дойдоха за пръв път с половината дограма, част от която с грешни размери.
През цялото време ни обещаваха, че ще е готова до няколко дни и това все не ставаше.
После идваха още няколко пъти - и всеки път ставаше тотална мръсотия!
Разбитото и изкъртено около прозорците е прекалено много.

Останалата част от дограмата монтираха след още месец и нещо, общо над 2 месеца и половина - чакане, мръсотия и протакане.

2. Част от новата ПВЦ дограмата беше върната за преправяне, а старата беше свалена. Повече от месец беше някакъв ужас - ядоха ни комари и не можеше да се спи - целият прах и шум от улицата беше вътре в жилището.
На тях обаче не им пука! Нали вече са ти взели парите - няма къде да ходиш - стоиш и чакаш.

3. Казаха ми, че си пускат сами позитивни коментари по различни форуми и така зарибяват нови клиенти.
Логично, защото колкото пъти ходим до офиса ми не изглеждат особено заети и така си уплътняват времето - като пускат кукички за други шарани като нас. Ние ходим по форумите да търсим информация от компетентни хора и такива с опит, а попадаме на измамници и търговци, тънко и хитро рекламиращи бизнеса си.

4. Цените им са абсурдно високи за ниското качество на обслужване, монтаж и скъсаните нерви.

Отговори