Външни кепенци от алумин

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
Maria Brai4eva
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: пон сеп 14, 2009 10:13 pm

Външни кепенци от алумин

Мнение от Maria Brai4eva » пон сеп 14, 2009 10:32 pm

Интересуват ме външни кепенци от алумин, цвят - бял,но имам проблем-прозорците ми са неоваряеми и искам предложение за външно заключване. И въобще не знам към кого да се обърна за информация, а ми е спешно !!!!

Потребителски аватар
d.drenchev
специалист
Мнения: 12
Регистриран: пон яну 05, 2009 2:11 pm

Kapaci na prozorci

Мнение от d.drenchev » вт сеп 15, 2009 9:32 pm

Nai-dobre e da napravish prosto vtori kat dograma ot aluminii s otdelna kasa, kato krilata se otvariat navun. Pulneja moje da e ot aluminievi gladki profili taka narechenia 'sachak",ili ot aluminievi paneli. Ima i specialni profili za aluminievi kepenci. Po tozi nachin shte reshish i vuprosa s zakluchvaneto ,ako ima dostup ot vun.V Bratia Gradevi predlagat Belgiiski PVC Kapaci za prozorci na koito i lamelite mogat da se otvariat i zatvariat spiraiki napulno svetlinata. Cenata na kapacite obache e po-visoka ot tazi na roletnite shtori naprimer.
Димо Дренчев
Технически ръководител
Братя Градеви
www.gradevi.net

Потребителски аватар
tyson
любител
Мнения: 50
Регистриран: вт фев 19, 2008 12:02 pm

Мнение от tyson » вт сеп 15, 2009 10:32 pm

Непременно ли държите да са кепенци?
Не сте ли се замисляли за външни алуминиеви щори ::-k: Не е лошо решение, а и не е проблем да се монтират и на неотваряеми прозорци :wink:

Потребителски аватар
Maria Brai4eva
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: пон сеп 14, 2009 10:13 pm

Re: Kapaci na prozorci

Мнение от Maria Brai4eva » вт сеп 15, 2009 10:51 pm

d.drenchev написа:Nai-dobre e da napravish prosto vtori kat dograma ot aluminii s otdelna kasa, kato krilata se otvariat navun. Pulneja moje da e ot aluminievi gladki profili taka narechenia 'sachak",ili ot aluminievi paneli. Ima i specialni profili za aluminievi kepenci. Po tozi nachin shte reshish i vuprosa s zakluchvaneto ,ako ima dostup ot vun.V Bratia Gradevi predlagat Belgiiski PVC Kapaci za prozorci na koito i lamelite mogat da se otvariat i zatvariat spiraiki napulno svetlinata. Cenata na kapacite obache e po-visoka ot tazi na roletnite shtori naprimer.
Много Ви благодаря за бързия отговор, но писах на няколко фирми които рекламират, или поне са посочили и тази дейност ,но не ми отговарят.Ако знаете такива в близките до Смолян градове - Пловдив, Асеновград, Кърджали, бихте ли ми посочили някой , за да мога да им се обадя и да се договарям за тези изменения които ми се налагат.

Потребителски аватар
Maria Brai4eva
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: пон сеп 14, 2009 10:13 pm

Мнение от Maria Brai4eva » вт сеп 15, 2009 10:53 pm

tyson написа:Непременно ли държите да са кепенци?
Не сте ли се замисляли за външни алуминиеви щори ::-k: Не е лошо решение, а и не е проблем да се монтират и на неотваряеми прозорци :wink:
Благодаря Ви много , но не стават щори, защото размерите на прозорците са малки, и ако сложа щори просто губя от светлия отвор.

Потребителски аватар
Maria Brai4eva
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: пон сеп 14, 2009 10:13 pm

Re: Kapaci na prozorci

Мнение от Maria Brai4eva » чет сеп 17, 2009 9:50 am

d.drenchev написа:Nai-dobre e da napravish prosto vtori kat dograma ot aluminii s otdelna kasa, kato krilata se otvariat navun. Pulneja moje da e ot aluminievi gladki profili taka narechenia 'sachak",ili ot aluminievi paneli. Ima i specialni profili za aluminievi kepenci. Po tozi nachin shte reshish i vuprosa s zakluchvaneto ,ako ima dostup ot vun.V Bratia Gradevi predlagat Belgiiski PVC Kapaci za prozorci na koito i lamelite mogat da se otvariat i zatvariat spiraiki napulno svetlinata. Cenata na kapacite obache e po-visoka ot tazi na roletnite shtori naprimer.
Май няма други интереси за такива кепенци, но въпреки това ви моля да ми помогнете до колкото ви е възможно.Пак ви пиша защото ви пратих лично съобщение но нямам отговор.Ако не сте го получили - отговорете и пак ще повторя питането си.

Потребителски аватар
resco
начинаещ
Мнения: 20
Регистриран: чет яну 24, 2008 11:58 am

Мнение от resco » чет сеп 17, 2009 10:16 am

Не съм убеден че ще е от огромна полза, и силно се надявам този път да не наскачат ламерите че съм правел реклами на тази или онзи, но все пак, това КОЕТО ОТКРИХ в Гугъл относно кепенците от ПВЦ е следното
http://www.saav-bg.com/product.php?sr=5&r=30&p=33
и при това с адрес в пловдив
с адрес
Представителство в гр. Пловдив

FullRent

ул. „Лозенград” 22

тел.: 032/ 62 33 17

GSM.: 0895 71 61 07
Дано съм от полза! Успех и приятен ден от мен!

Потребителски аватар
Maria Brai4eva
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: пон сеп 14, 2009 10:13 pm

външни кепенци

Мнение от Maria Brai4eva » чет сеп 17, 2009 1:32 pm

resco написа:Не съм убеден че ще е от огромна полза, и силно се надявам този път да не наскачат ламерите че съм правел реклами на тази или онзи, но все пак, това КОЕТО ОТКРИХ в Гугъл относно кепенците от ПВЦ е следното
http://www.saav-bg.com/product.php?sr=5&r=30&p=33
и при това с адрес в пловдив
с адрес
Представителство в гр. Пловдив

FullRent

ул. „Лозенград” 22

тел.: 032/ 62 33 17

GSM.: 0895 71 61 07
Дано съм от полза! Успех и приятен ден от мен!


Благодаря!!! Веднага ще се обадя за да разбера възможна ли е моята поръчка!

Отговори