Profil Grup кошмар!

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
ilian123
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон сеп 21, 2015 5:06 pm

Profil Grup кошмар!

Мнение от ilian123 » пон сеп 21, 2015 5:09 pm

Здравейте,
искам и аз да изкажа мнение за фирма PROFIL GRUP.
Бях техен клиент преди години, изработиха ми дограма за около 5000 лв и бях доволен.
Дойде етап да поръчам пак дограма и се обърнах към тях.
Дадоха ми цена , платих авансово 100% (около 4000 лв. )от цената и мъките почнаха.
Дата на изпълнение 18.08.2015г. На тази дата никой не ми се обади и никой не дойде да ми
монтира дограмата.
След мое обаждане на 19.08.2015г. Ми казаха,че щяла да се забави една седмица.
Чакам аз , но никой не ми се обажда !!!!
След след 10на -20 разговора с г-жа Ива офис Офис : жк. Гео Милев, ул. Николай Коперник 44
??? аз не знам кога ще ми се
монтира дограмата която е на 100 % платена. Никой не знае нищо!!
Едната госпожа е на море (обяснение .?!@№$) другата сега се връщала и не знаела ,а аз на море не съм ходил, чакам си дограмата!!
Не мога се се свържа с управител/отговорник или с някой който може да ми даде някакво обяснение,.
На 4.09.2015г. Непознат за мен телефон ми звъни и ми казва ,че е от ProfilGrup и идва да ми монтира дограма?!?! Е да ама аз съм на работа и никой не ме е предупредил.
Следваща дата 15.09.2015г. Монтаж дограма!!! Честито нова дограма!Да ама не.
Един от прозорците не става. 10 см. Разлика.
Пак мъки: Никой нищо не знае. Никой не е виновен. Кога ще стане не се знае. Те са в почивка,
а аз имам дупка в стената от10 см.разлика от където ми се проветрява ,е и протича от време на време ,но това не е проблем на PROFIL GRUP.
Днес е 21.09.2015г. Дограма нямам монтирана ,седи в коридора и пречи и чакам евентуално да ми се обадят когато имат време....
Никой не се обади да каже едно извинете,
Никой не каза ще ви компенсираме ,
Чакам си аз...
Ако искате да ви се случи , знаете фирмата PROFIL GRUP рекламата върви по телевизора всеки ден!

Отговори