Вътрешни врати на метални каси

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
zamzm
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед юли 13, 2008 3:08 pm

Вътрешни врати на метални каси

Мнение от zamzm » нед юли 13, 2008 3:27 pm

Здравейте, на всички, моля за помощ започнах ремонт на жилището ми и сега ми трябват нови врати, защото старите са заметнати и не се затварят добре, има една особеност, всички каси на вратите ми са железни и майсторите не искаха да ги махнат и сега не мога да си намеря само врати без каси. Възможно ли е да се монтират врати на тези каси, защото ако сложа каса върху каса вратите щи ми станат много малки в банята вратата в момента ми е 65см. Моля за съдействие.
:help: :help: :help:

Потребителски аватар
tyson
любител
Мнения: 50
Регистриран: вт фев 19, 2008 12:02 pm

Мнение от tyson » нед юли 13, 2008 9:25 pm

Ще трябва да изкъртиш старите каси и тогава да поставиш нови врати и каси. На мен миналата година ми се наложи същото :evil: Гадно но друго решение засъжаление няма :roll:
Успех :!: :wink:

Потребителски аватар
Handy-man
любител
Мнения: 96
Регистриран: ср апр 09, 2008 7:33 pm

Мнение от Handy-man » нед юли 13, 2008 11:47 pm

Може да се монтират врати на старите каси, но трябва да се правят по поръчка, като се съобразява с касите.
Но се съмнява, че ще стане по-добре и по-евтино, отколкото да се махнат старите каси.
Мен ако питаш, махай касите и слагай ПВЦ врати. Аз се напатих от дървени и ще сменям всичките.

Потребителски аватар
zamzm
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед юли 13, 2008 3:08 pm

Мнение от zamzm » пон юли 14, 2008 12:06 pm

Благодаря на отзовалите се лошото при мен е , че вече ми сложиха плочки в банята и стайте ми са боядисани вече и просто не знам какво да правя старите врати за нищо не стават нямам врата на тоалетната , абе пълна обърквация като казваш на майстори какво искаш пък те правят каквото си знаят. :help: :help: :help:

Потребителски аватар
stoyanoff
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон юли 14, 2008 8:34 pm

Re: Вътрешни врати на метални каси

Мнение от stoyanoff » пон юли 14, 2008 8:44 pm

zamzm написа:Здравейте, на всички, моля за помощ започнах ремонт на жилището ми и сега ми трябват нови врати, защото старите са заметнати и не се затварят добре, има една особеност, всички каси на вратите ми са железни и майсторите не искаха да ги махнат и сега не мога да си намеря само врати без каси. Възможно ли е да се монтират врати на тези каси, защото ако сложа каса върху каса вратите щи ми станат много малки в банята вратата в момента ми е 65см. Моля за съдействие.
:help: :help: :help:
провери при порта дорс наистина там имат решение

Потребителски аватар
gencho-gealan
специалист
Мнения: 123
Регистриран: нед фев 17, 2008 9:42 pm

Мнение от gencho-gealan » чет юли 17, 2008 8:43 pm

Я се отбий до магазина на "Братя Градеви" на бул. "Хр.Ботев" №111 и попитай за вратите,които се монтират като "обличане" на старите каси без те да се демонтират! Казват се BG - 100. Те се монтират дори,след като си налепил плочките!

Потребителски аватар
KIBRIT
начинаещ
Мнения: 32
Регистриран: пет дек 14, 2007 11:11 am

Мнение от KIBRIT » ср юли 23, 2008 8:24 am

gencho-gealan написа:Я се отбий до магазина на "Братя Градеви" на бул. "Хр.Ботев" №111 и попитай за вратите,които се монтират като "обличане" на старите каси без те да се демонтират! Казват се BG - 100. Те се монтират дори,след като си налепил плочките!
Това за мен е най-доброто решение ! :applause:
БЪЛГАРИ-ЮНАЦИ !
Εγώ είμαι αστυνομικός !

Отговори