ВЪНШНА ВРАТА

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
alexignatov
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: пет юли 18, 2008 4:33 pm

ВЪНШНА ВРАТА

Мнение от alexignatov » пет юли 18, 2008 4:37 pm

Здравейте,нов съм и искам да ви попитам нещо!Каква външна врата да си сложа алуминиева без прозорци с нормално отваряне или дървена?Моля ви отговорете ми

Потребителски аватар
freako
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: пет юни 13, 2008 10:58 am

Мнение от freako » пет юли 18, 2008 5:50 pm

Алуминиевата ще ти излезе по-евтино, но пък е по-паянтова. Зависи, ако ти трябва сигурност сложи си блиндирана, ако ти трябва просто врата сложи алуминиева :)

Потребителски аватар
alexignatov
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: пет юли 18, 2008 4:33 pm

Мнение от alexignatov » пет юли 18, 2008 9:24 pm

Гледай сега-на мен ми трябва проста врата само колкото да се заключва,а иначе аз дървения материал го имам :имам да режа бор и него май ще го права на врата ако е по добре ,но незнам колко пари ще ми поискат за работата имам един комшия той е дърводелец и прави страхотни врати тук във Враца ми направи перфектна врата ,но той живее насело там където ще слагам врататакоето е и добре,мерси все пак за мнението!

Потребителски аватар
bateto
любител
Мнения: 100
Регистриран: пет юли 04, 2008 4:37 pm

Мнение от bateto » пон юли 21, 2008 8:53 am

Колега, дай някакви координати /на ЛС/ на съседа ти за изработката на външна дървена врата. На мен също ще ми трябва за региона една хубава външна врата.

Потребителски аватар
alexignatov
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: пет юли 18, 2008 4:33 pm

Мнение от alexignatov » пет юли 25, 2008 4:11 pm

Здрасти,той живее в село Мърчево до Бойчиновци на улица седма мисля че номера е или 9 или7 ама нали са едно до друго казва се Митко един нисичък и малко пълен

Отговори