Дограма от БРАТЯ ГРАДЕВИ

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
thelick
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт фев 10, 2009 8:03 pm

Дограма от БРАТЯ ГРАДЕВИ

Мнение от thelick » вт фев 10, 2009 8:15 pm

Здравейте,
и аз накрая да се включа в този форум, само чета, а нищо още не съм коментирал. Някой ползвал ли е услугите на Братя Градеви за дограма? Аз все още не съм се спрял на тях, но от това, което видях в офиса им и от перфектното консултиране съм изненадан.Очаквам отговор от вас .

Потребителски аватар
desislava
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пет сеп 25, 2009 7:30 pm

Мнение от desislava » пет сеп 25, 2009 7:42 pm

С цялото си уважение към професионалистите като братя Градеви ще изкажа своето неуважение. На сайта им има имейл на който писах и направих запитване , така и не получих отговор за интересуващите ми мен продукти. Обадих се по телефона там " учтива " дама ми каза че за провинцията не работят или евентуално за по мащабни поръчки може. Нека да вмъкнат , че не работят за хора от провинцията ( макър и град на няма 100 км - областен ). Бяхме съгласни и да си поемем транспорта , защото отзивите за тази фирма са наистина много хубави и обнадеждаващи , но тази госпожа ме разочарова. Поне на самото производство като дограма отказа да даде гаранция при положение че направим поръчка и платим и си вземем дограмата от тях и друга фирма да я монтира . Би било хубаво ако си променят начина на работа и работят за народа от другите градове или направят някакво сътрудничество с други фирми за по лесна работа за хора от провинцията , който са чули за техния професионализъм но нямат шанс да си закупят от тех този продукт . Това е личното ми мнение и съвет .

Потребителски аватар
d.drenchev
специалист
Мнения: 12
Регистриран: пон яну 05, 2009 2:11 pm

монтажи в провинцията

Мнение от d.drenchev » пет сеп 25, 2009 8:46 pm

Ще се извиня на госпожата че не сме приели поръчката и. Фирмата работи в цялата страна и особено активно в цялата софийска област . Истина е обаче че командировъчните и траспорта за малка поръчка тежат много в цената за клиента, а гаранционата поддръжка е по-бавна в последствие. Колкото за гаранциите при монтаж от друга фирма нормално е фирмата която монтира да ги поеме.Аз лично в момента не се сещам за пример при който монтажа на някакви уреди да се извършва от едни, а гаранцията да се поема от други, без да са имали някакви отношения преди това. Иначе градове като Перник, Радомир, Дупница, Ихтиман ,Златица,Костенец,Ботевград,Самоков са сравнително често в списъка с адресите за монтаж.
Димо Дренчев
Технически ръководител
Братя Градеви
www.gradevi.net

Потребителски аватар
desislava
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пет сеп 25, 2009 7:30 pm

Мнение от desislava » пет сеп 25, 2009 9:36 pm

Става въпрос за Благоевград . Поръчката наистина ще е малка около 10 кв.м. , но пък държим на качеството .Радвам се че тук откликнаха бързо от фирмата и доказаха своя професионализъм. Какво ще бъде оскъпяването с командировъчни и транспорта от Вашата фирма?
Благодаря Ви предварително

Отговори