ЕВРИКА! Най-сетне ефективен препарат срещу лепило от тиксо!

Монтиране,изолиране, видове дограми

Потребителски аватар
oxygen
начинаещ
Мнения: 14
Регистриран: пет май 29, 2009 12:52 pm

ЕВРИКА! Най-сетне ефективен препарат срещу лепило от тиксо!

Мнение от oxygen » чет юни 04, 2009 7:56 am

Забравете всички препарати споменати в темата на Melody!Панацеята за остатъци от лепило от непремахнати навреме лепенки и тиксо се казва "Изопропанол+"Онзи ден си купувах външно табло за бойлер.Понеже беше последно, имаше един куп черни лепкави петна от етикети.Продавачката пръсна малко от някакъв спрей и с едно движение на кърпата ги изчисти.Веднага купих спрея и на къщата! По дограмата ми си личат надписите от предпазните лепенки/ защото ги махнах след 1 год./Вижте снимките от пробата!
Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
kolyo
начинаещ
Мнения: 12
Регистриран: пон май 25, 2009 11:38 pm

lepiloto

Мнение от kolyo » пет юни 05, 2009 6:54 pm

samata lepenka se maha mnogo lesno ot pvc kolkoto i da s stoqla tova ne e problem problema e v lepiloto ot tiksoto
az li4no sam rabotil smnogo preparati i edinstvenoto koeto mi e pomognalo e 4istitelq

Потребителски аватар
booby
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт сеп 29, 2009 2:06 pm

Мнение от booby » вт сеп 29, 2009 2:10 pm

oxygen
Благодаря за споделения опит. Дано наистина помага

Потребителски аватар
Maria Brai4eva
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: пон сеп 14, 2009 10:13 pm

Re: lepiloto

Мнение от Maria Brai4eva » нед окт 11, 2009 4:58 pm

kolyo написа:samata lepenka se maha mnogo lesno ot pvc kolkoto i da s stoqla tova ne e problem problema e v lepiloto ot tiksoto
az li4no sam rabotil smnogo preparati i edinstvenoto koeto mi e pomognalo e 4istitelq
Чистителя имаш в предвид " Изопропанол + ".А той дали става и за премахване на книжно тиксо от дърво ? Не мога да го премахна от касата на външната врата.

Отговори