За окрепване на къща!

Изолации, мазилки, цокли, декорации

Потребителски аватар
addoff
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон яну 11, 2010 5:50 pm

За окрепване на къща!

Мнение от addoff » пон яну 11, 2010 6:06 pm

Здравейте, Имам стара къща която от няколко години се е напукала и за съжаление пукнатините стават все повече, страх ме е да нме се срути! За около 1 година пукнатините са се оголемили до 4-5 милиметра. Къшата е с мазе на половината от плочата, а тавана е градоред. Интересъва ме метод за запрепяне или за изливане на подпорни колони, или там както се казва. Къде може да се намери фирма иличовек който да даде оценка на проблема и съответната цена за окрепването на къщата! Предварително Благодаря

Потребителски аватар
pippo
начинаещ
Мнения: 29
Регистриран: пет окт 23, 2009 8:44 pm

Мнение от pippo » пон яну 11, 2010 8:21 pm

firmi ima mnogo ,nai dobre si nameri nqkoq takava koqto se zanimava s izgrajdane na ka6ti ,kyfrajisti ,armatyristi i t.n. te nai dobre znaet kakvo trqbva da se podsili i ykrepi ,az nz v kakvo sastoqnie e ka6tata no taka kato sly6am ne mi izglejdat rozovi ne6tata ako e malka ka6ti4ka ne si igrai s glyposti ami si napravi edna nova :wink:

Потребителски аватар
petermar
начинаещ
Мнения: 41
Регистриран: съб яну 10, 2009 2:40 pm

Укрепване на къща

Мнение от petermar » вт яну 12, 2010 10:34 am

Най-добре се посъветвай с познат строителен инженер - конструктор, какво да направиш. За да има пукнатини - имаш проблем и то сериозен.

Потребителски аватар
addoff
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон яну 11, 2010 5:50 pm

Мнение от addoff » вт яну 12, 2010 1:03 pm

Благодаря за отговорите.Пак е някака насока и започвам търсенето на специялиасти!

Отговори