PVC Плоскости

Приложение, изграждане, предимства

Потребителски аватар
tedi80
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт дек 14, 2010 3:59 pm

PVC Плоскости

Мнение от tedi80 » ср дек 15, 2010 8:08 pm

Предстой ми ремонт на баня, стените са тухла, банята е вътрешна няма прозорчета.
Интересува ме пвц плоскостите добър вариант ли са?Става ли мухъл, лесно ли се поддържат? Мерси!

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Re: PVC Плоскости

Мнение от Trockenbauer » пет фев 11, 2011 11:47 pm

tedi80 написа:Предстой ми ремонт на баня, стените са тухла, банята е вътрешна няма прозорчета.
Интересува ме пвц плоскостите добър вариант ли са?Става ли мухъл, лесно ли се поддържат? Мерси!
Здравей,
Много се извинявам за твърде късния отговор.
Твърдо да е отговорът ми и за да не се впускам в подробности
погледни този линк /надявам се модераторите да не го приемат за спам/
http://www.nolina.bg/
Успех в начинанието.

Преди да късате "майсторските" си тапии,1-во ги заслужете. :wink:
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Потребителски аватар
Кузман
начинаещ
Мнения: 26
Регистриран: ср дек 14, 2011 11:23 am

Мнение от Кузман » ср мар 14, 2012 5:33 pm

Да Нолина са добра фирма за ПВЦ, моя съвет е предварително да погледнете и други производители на ПВЦ. А относно въпроса дали се поддържат лесно ДА но за баня не съм пробвал и немога да дам коректен отговор :)

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Мнение от Trockenbauer » чет апр 05, 2012 7:15 pm

Кузман написа:Да Нолина са добра фирма за ПВЦ, моя съвет е предварително да погледнете и други производители на ПВЦ. А относно въпроса дали се поддържат лесно ДА но за баня не съм пробвал и немога да дам коректен отговор :)
Само едно уточнение-Нолина са вносители на продуктите на Думапласт-Белгия,но не и производител.В България има също така турски,гръцки и американски ламели.
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Отговори