Клещи за перфориране на профили,от къде?

Приложение, изграждане, предимства

Потребителски аватар
veselin genchev
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пет фев 01, 2008 9:32 pm

Клещи за перфориране на профили,от къде?

Мнение от veselin genchev » нед май 18, 2008 2:49 pm

В предаване 11 ,а и в други съм виждъл едни клещи който перфорират два профила един за друг.В големите супер маркети дори не са чували за такива,каде в Стара Загора или Бургас могат да се намерят и на каква цена?

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Re: Клещи за перфориране на профили,от къде?

Мнение от Trockenbauer » нед авг 17, 2008 10:36 am

veselin genchev написа:В предаване 11 ,а и в други съм виждъл едни клещи който перфорират два профила един за друг.В големите супер маркети дори не са чували за такива,каде в Стара Загора или Бургас могат да се намерят и на каква цена?
В Бургас би трябвало да има представителен магазин или друг такъв който работи с продуктите на STANLEY."Клещите" се казват:"цанги" за щендери.Цената им в София-"Марка-2000"ООД е от около 74 до 97лв.Препоръчвам малко по-скъпия модел/по-практичен и удобен е/Цангите се използват за "фиксиране" на CW щендери към UW-рамката/по стандарта на Кнауф,Ригипс и др.не се допуска свързването на щендери за преградни стени с така наречените "копчета"-рапидка:4.2х13.За предстенни обшивки е недопустимо използването на който и да е от двата метода.Ако пък имаш път към София със сигурност ще ги намериш на адрес:ул."Кукуш" №7-"Марка-2000"ООД/Намират се м/у "Захарна ф-ка" и "Орион"Провери и в "BAUZENTRUM"безплатен телефон за цялата страна: 0800 1 9090 и ще ти отговорят къде в големите областни градове имат магазини или търговски партньори.Успех.
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Мнение от Trockenbauer » вт авг 19, 2008 10:16 pm

Още 1-ин полезен инструмент :wink:

Изображение


Изображение

Преди късате "майсторските" тапии,1-во ги заслужете. :D :wink:
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Потребителски аватар
veselin genchev
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пет фев 01, 2008 9:32 pm

Мнение от veselin genchev » пон сеп 01, 2008 4:59 pm

:thumbup:

Потребителски аватар
АНИВАЛ
начинаещ
Мнения: 37
Регистриран: ср дек 05, 2007 11:14 pm

Re: Клещи за перфориране на профили,от къде?

Мнение от АНИВАЛ » пон ное 17, 2008 10:08 pm

veselin genchev написа:В предаване 11 ,а и в други съм виждъл едни клещи който перфорират два профила един за друг.В големите супер маркети дори не са чували за такива,каде в Стара Загора или Бургас могат да се намерят и на каква цена?
И ако не намериш Цанги пробвай с Щанци :wink:

Потребителски аватар
dorostol
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон яну 12, 2009 12:50 am

xa xa

Мнение от dorostol » пон яну 12, 2009 12:55 am

Trockenbauer много хубав бинтоверт имаш.Вземи си купи нещо като за професионалисти.Нали се пишеш за такъв

Потребителски аватар
VRSgrupEOOD
начинаещ
Мнения: 15
Регистриран: пет мар 13, 2009 10:56 am

Мнение от VRSgrupEOOD » пет мар 13, 2009 11:27 am

не мисля че ти е необходимо да притежаваш тоя инструмент това е за професионалисти който имат да фиксират стотици профили и се налага да го използват но за домашни ремонти не е необходим
VRS GRUP EOOD фирмата специализирала своята дейност в областа на сухото строителство

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Re: xa xa

Мнение от Trockenbauer » съб юли 31, 2010 7:58 pm

dorostol написа:Trockenbauer много хубав бинтоверт имаш.Вземи си купи нещо като за професионалисти.Нали се пишеш за такъв
"Майсторе",1-во това е акумолатурна бормашина!,2-ро е на Hilti,а те минават за професионалисти.+-то въпросната приставка е именно за захващане към бормашина,по простата причина че няма винтоверт за сухо строителство към който да можеш да слагаш подобни приставки.Причината е така наречения "палцов"съединител.
Преди човек да даде мнение е добре да се поинтересува за някои технически въпроси.
Може би в Силистра/доростол/ света на техниката е друг

Преди да късате "майсторските" си тапии,първо ги заслужете :applause: :applause: :applause: :roll:
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » ср май 22, 2013 6:04 am

Колега Trockenbauer,
Въпроса ми е относно тази приставка за завиване на винтове на неудобно и тясно място, дали е достатъчно здрава, издържа ли на натоварване (дълго време на употреба) или след десетия винт е готова да се разпадне? Видях я в Baumax - Люлин и ми се видя много несериозна и не посмях да я купя.
Второто, което искам да споделя е, че много ми допадна девиза, който си го написал на английски. "Никога не спори с глупак, защото той ще те отведе до неговото ниво и ще те победи с опита си!" Как да кажа? Във форумите все ще се намерят "специалисти по всичко" Какъвто беше и покойния Апостол Карамитев в едноименния му филм. Но според писанията на специалистите се вижда нивото им на интелигентност, че и на грамотност. Защо ли братята Кирил и Методий са се мъчили да ни създават азбука, след като малко хора се стараят да я използват правилно?
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори