Изграждане на термошкаф

Приложение, изграждане, декориране

Потребителски аватар
doricosan
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: вт окт 07, 2008 2:37 pm

Изграждане на термошкаф

Мнение от doricosan » вт окт 07, 2008 2:53 pm

Здравейте!
Бих помолила за съдействие по доизясняването на една моя идея, за която не съм съвсем сигурна как може да се реализира, но тъй като невъзможни неща няма, просто се моля да попадна на компетентните хора тук :) И така, имам в дома си котле за парно, което искам да затворя в подходящо на обстановката декориран термошкаф от гипсокартонени стени без гръб, а предният панел да представлява алуминиева щора (тип гаражна врата), така че да се отваря само при нужда и да не загрозява интериора. Въпросът ми е дали съществува начин да сложа тази П-образна конструкция върху някакви релсички на пода и тавана, така че да мога да я издърпвам напред и да я вадя при нужда от освобождаване на пространството около котела? Не знам дали стана ясно точно за какво говоря, но ако някой има идеи, ще обяснявам повече, да не отнемам от пространството тук! Благодаря предварително!
Изображение

Потребителски аватар
maistor Slavi
специалист
Мнения: 38
Регистриран: съб май 10, 2008 9:52 am

Мнение от maistor Slavi » ср окт 08, 2008 12:15 pm

Това което си замислила е възможно само си намери монтажник с по разчупено мислене и един съвет - използвай поне гипсфазер за целта

Потребителски аватар
doricosan
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: вт окт 07, 2008 2:37 pm

Мнение от doricosan » ср окт 08, 2008 12:42 pm

Благодаря, ще го имам предвид!

Потребителски аватар
АНИВАЛ
начинаещ
Мнения: 37
Регистриран: ср дек 05, 2007 11:14 pm

Мнение от АНИВАЛ » пон ное 17, 2008 10:24 pm

И не забравяй ,за да има горене е нужно да има и кислород .Така че си помисли колко плътна ще е щората.Котлите са доста опасни при не правилна употреба ,винаги се консултирай с представител на пройзводитела ,когато правиш с нея кавото и да било.Една малка грешка би довела до фатални последствия .

Отговори