Защо само в неделя

Препоръки и коментари
Потребителски аватар
svilka
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пон мар 24, 2008 9:54 pm

Защо само в неделя

Мнение от svilka » пон мар 24, 2008 10:12 pm

Уважаемо предаване,
Много ми харесвате и Ви гледам с голям интерес, но не винаги мога да Ви засека, тъй като Ви дават само в неделя. Неделя е единственият ми почивен ден и го използвам за свършване на задачки, които през седмицата не мога да свърша и поради това не винаги мога да Ви гледам. Поради тази причина искам да Ви помоля ако е възможно да пускате поне по едно повторение през някой от делничните дни, вечерта. Искрено се надявам да уважите предложението ми. Предполагам, че не съм единствен с подобно желание. Благодаря Ви за вниманието=

Потребителски аватар
paveto
любител
Мнения: 68
Регистриран: пон дек 03, 2007 4:59 am

Re: Защо само в неделя

Мнение от paveto » вт мар 25, 2008 12:58 am

svilka написа:Уважаемо предаване,
Много ми харесвате и Ви гледам с голям интерес, но не винаги мога да Ви засека, тъй като Ви дават само в неделя. Неделя е единственият ми почивен ден и го използвам за свършване на задачки, които през седмицата не мога да свърша и поради това не винаги мога да Ви гледам. Поради тази причина искам да Ви помоля ако е възможно да пускате поне по едно повторение през някой от делничните дни, вечерта. Искрено се надявам да уважите предложението ми. Предполагам, че не съм единствен с подобно желание. Благодаря Ви за вниманието=

Уф как искам като ми е заета банята и нямам възможност да влезна в нея да имам две ( ама само когато е заета и трябва и аз да влезна) . :funny_post:
Това да не е концерт по желание?

Потребителски аватар
gencho-gealan
специалист
Мнения: 123
Регистриран: нед фев 17, 2008 9:42 pm

Мнение от gencho-gealan » вт мар 25, 2008 2:23 am

Може,ако имаш възможност, повторението е в понеделник от 05.30!(ама сутринта!) :\:D/:

Потребителски аватар
Prodi
любител
Мнения: 148
Регистриран: чет ное 29, 2007 8:44 pm

Мнение от Prodi » вт мар 25, 2008 8:31 am

Пък има и сайт с всички предавания :applause:

Отговори