тв предаване

Препоръки и коментари
Потребителски аватар
goldhunter
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон яну 26, 2009 1:03 pm

тв предаване

Мнение от goldhunter » пон яну 26, 2009 1:09 pm

защо вече не се излъчва по НТВ (търсих го в програмата да не е сменен деня или часа но не го откривам ) и прекъсването временно ли е или нещо съм пропуснал? интересувам се от такива предавания а те са малко в нашия ефир.ако някой знае за други освен "Мисия моя дом" и "Къща и половина " по М-сат моля да каже.благодаря предварително

Потребителски аватар
misiamoiatdom
специалист
Мнения: 18
Регистриран: вт дек 04, 2007 11:39 am

Мнение от misiamoiatdom » пон яну 26, 2009 7:23 pm

Очаквайте скоро новите епизоди :\:D/:
Лесно е, когато знаеш...

Потребителски аватар
polsport
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон дек 03, 2007 10:32 am

Мнение от polsport » съб фев 14, 2009 5:26 pm

Кога да очакваме? Че вече нямам търпение. Това е единственото предаване което може да ме задържи пред телевизора.
Поздрави.

Потребителски аватар
igochev
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон мар 17, 2008 4:56 pm

скоро = !??

Мнение от igochev » съб фев 21, 2009 5:30 pm

Що си правите гаргара с човека. И аз харесвам предаването, но с подобни проветрявания на устата само, без никакви конкретни ангажименти и с новите подобни и не по-лоши предавания шансовете Вашето да остане на екрана определено не растат.
Аз лично нямам време да го гледам всеки път в предвидения час и си го пускам в нета. Но и за мое съжаление от началото на 2009...Ц.
Айде по-смело и успех!

Потребителски аватар
Luna
напреднал
Мнения: 226
Регистриран: нед дек 14, 2008 10:35 am

Мнение от Luna » съб фев 21, 2009 6:55 pm

Кои са тези "нови и не по-лоши и подобни", че аз не съм ги засичал. По коя телевизия ги дават?

Потребителски аватар
igochev
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон мар 17, 2008 4:56 pm

Мнение от igochev » нед фев 22, 2009 8:34 pm

Luna написа:Кои са тези "нови и не по-лоши и подобни", че аз не съм ги засичал. По коя телевизия ги дават?
За съжаление, няколко пъти засичам едно предаване /мисля, че също през уикенда/ но не успях до момента да го изгледам и веднъж нацяло. Водещият е на средна възраст и се опитва да подходи доста практично и в детайли, респ., не достатъчно систематично. Като цяло ми допада. Може би главно навикът ме връща към Мисия Моят дом - да се оглеждам за следващи предавания. Лично аз се съмнявам да продължат съвсем скоро, без до момента никакви обяснения за безсрочното прекъсване. Подобно поведение към хиляди /предполагам/ зрители определено не прави чест. Все пак пожелавам успех - ако са възникнали трудности, да успеят да ги преодолеят!

Потребителски аватар
misiamoiatdom
специалист
Мнения: 18
Регистриран: вт дек 04, 2007 11:39 am

Мнение от misiamoiatdom » пон фев 23, 2009 1:24 pm

Новият сезон на Мисия Моят Дом започва на 14 март по Нова телевизия от 12.30 часа. За нашите зрители и фенове, които няма да могат да ни гледат в събота, предаването ще се излъчва и в неделя след обяд по телевизия Диема точно преди мача.
Бихме искали да поясним за нашите зрители, че предаването започва своя сезон през месец март и завършва през месец ноември всяка година. Винаги сме били коректни към тях и не сме подавали грешна или невярна информация.
Очакваме ви пред телевизионни екрани и в сайта на предаването и през новия трети сезон.
Лесно е, когато знаеш...

Потребителски аватар
goldhunter
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон яну 26, 2009 1:03 pm

Мнение от goldhunter » съб апр 18, 2009 8:20 pm

слава богу но диемите са три / поне на нашата кабелна/ и в програмите не видях никъде "Мисия моят дом", а също ако може поне приблизителен час че това следобед преди мача не ми помага в търсенето . Много благодаря на всички отзовали се!

Потребителски аватар
daley
начинаещ
Мнения: 30
Регистриран: ср окт 29, 2008 11:02 am

Мнение от daley » нед апр 19, 2009 7:47 am

goldhunter написа:слава богу но диемите са три / поне на нашата кабелна/ и в програмите не видях никъде "Мисия моят дом", а също ако може поне приблизителен час че това следобед преди мача не ми помага в търсенето . Много благодаря на всички отзовали се!
Програма Диема е само една. Другите са Диема 2 и Диема Фамили. Днес първият мач е от 15.30 часа, затова може да проверяваш от 14.00 часа нататък. Обаче не съм сигурен дали всеки път ги повтарят. Мисля че предната неделя нямаше повторение. Ако изтървеш някой епизод или искаш да го гледаш за пореден път, може да го гледаш от сайта след като го качат (обикновено в понеделник).

Потребителски аватар
Mitaka_85_
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед юни 07, 2009 11:42 pm

Предложение за предаване

Мнение от Mitaka_85_ » нед юни 07, 2009 11:53 pm

Мога да ви предоставя жилището в което живеем в момента за някое то следвашите ви предавания.Бихте могли да покажете изправяне на много криви стени, прекриване или декориране на колони наслагани каде ли не и ремонт на други строителни недомислици.
:lol:

Потребителски аватар
qwerty
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср юли 15, 2009 12:51 pm

Pitane

Мнение от qwerty » ср юли 15, 2009 12:58 pm

В брой на предаването, от дата 11.07.2009, беше показано как да се запази естественият камък (чрез импрегнация), но не се даде информация за импрегнатора...

Ако съм пропуснал, моля някой да ми даде повече информация.

Потребителски аватар
Estel
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: чет юни 11, 2009 3:03 pm

Re: Pitane

Мнение от Estel » чет юли 16, 2009 12:41 pm

qwerty написа:В брой на предаването, от дата 11.07.2009, беше показано как да се запази естественият камък (чрез импрегнация), но не се даде информация за импрегнатора...

Ако съм пропуснал, моля някой да ми даде повече информация.

Импрегнантите ги продaва същата фирма, която продава и камъка - Рокфейс дизайн. www.rockface.eu :wink:

Потребителски аватар
qwerty
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср юли 15, 2009 12:51 pm

Re: Pitane

Мнение от qwerty » чет юли 16, 2009 12:52 pm

Импрегнантите ги продaва същата фирма, която продава и камъка - Рокфейс дизайн. www.rockface.eu :wink:[/quote]

Благодаря!
На сайта не намерих инфо, но имат координати...ще попитамjavascript:emoticon(':wink:')

Отговори