проблем с влагата

Материали, разновидности,начин на полагане

Потребителски аватар
gazareko
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: нед фев 28, 2010 1:07 pm

проблем с влагата

Мнение от gazareko » чет мар 18, 2010 9:49 am

Здравейте значи имам приземен етаж и канализация в непосредствена близост до него предполагам ,че от там идва влагата къщата е така като се нанесох има влага по цялата страна докадето стига канализацията защото е успоредна на нея и стига до някъде по страничната стена явно се просмуква до там има ли начин да изолирам стената от вътре с някаква мазилка и да реша проблема с влагата благодаря предварително ::-k:

Потребителски аватар
Luna
напреднал
Мнения: 226
Регистриран: нед дек 14, 2008 10:35 am

Мнение от Luna » чет мар 18, 2010 9:29 pm

С мазилката отвътре със сигурност няма да решиш проблема, а ще го замажеш. Оправи канализацията :[-X:

Потребителски аватар
gazareko
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: нед фев 28, 2010 1:07 pm

Мнение от gazareko » пон авг 09, 2010 9:19 pm

само това ли е решение защото няма място каде да изместя канализацията дали е възможно да се направи на ново или дренаж ли се правише незнам точно ако може съвет :help:

Потребителски аватар
Luna
напреднал
Мнения: 226
Регистриран: нед дек 14, 2008 10:35 am

Мнение от Luna » вт авг 10, 2010 2:55 pm

А защо трябва да я местиш? Тази канализация не е ли в тръби?

Потребителски аватар
gazareko
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: нед фев 28, 2010 1:07 pm

Мнение от gazareko » ср авг 11, 2010 7:26 am

Ами предполагам .че е във тръби няма във какво друго да е ама бяха ме посъветвали тук да я преместя и ще си реша проблема обаче няма място на къде да я преместя затова ми трябва съвет как да я направя на ново и какво да се използва за да спра просмукването на влага към къщата има една стена граничеща със банята която има мухъл и незнам дали от там не се овлажнява ама не ми се вярва да пълзи по цялата друга стена която е перпендикулярна на нея със намерение съм да махна от банята всичко и да я хидро изолирам и тогава плочки и другите работи да се наслагат и после за канализацията отвън която е в непосредствена близост до стената на къщата благодаря предварително. ::-s:

Отговори