проблем с влагата

Материали, разновидности,начин на полагане

Потребителски аватар
gazareko
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: нед фев 28, 2010 1:07 pm

проблем с влагата

Мнение от gazareko » вт мар 23, 2010 1:06 pm

Здравейте значи приземен етаж ,а от външната страна точно покраи стената минава канализация която вероятно не е направена както трябва но аз така заварвам къщата престроена е баня с тоалетна под тераса и от там явно е правена канализация за да се отведе мръсната вода към уличната шахта има тръби покрити с капачки точно покраи стаята на приземния етаж и така проследявам от каде и на каде заминава канализацията и точно тази стена е изолирана от вътре за да се замаскира проблема и сега там има влага пада вътрешната изолация и неприятни миризми и затова си мисля ,че проблема е от там и питането ми е как мога да поправя проблема с какво се зблъсквам въобще само от вътрешна страна ще стане ли има ли начин и въобще как да постъпя и не разполагам с много средстава ако може съвет. :help:

Потребителски аватар
tyson
любител
Мнения: 50
Регистриран: вт фев 19, 2008 12:02 pm

Мнение от tyson » вт мар 23, 2010 1:46 pm

Май не си забелязал че има бутон "Нов отговор" Всяко мнение ти е нова тема :[-X:

По темата според мен най-добре е да се открие и премахне източника на влага :wink: Казваш че идва от водопровод, спри го за извесно време и виж дали ти се овлажнява. Ако спре значи е от него и ще трябва да го преместиш.

Потребителски аватар
gazareko
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: нед фев 28, 2010 1:07 pm

отговор за хидро изолацията

Мнение от gazareko » пет мар 26, 2010 7:37 pm

Благодаря за съвета от скоро съм тук и немога да се ориентирам ами да мога да пробвам този вариант за които ми казвате ама няма какда преместя канализацията може ли да се разкопае и да се изолира с нещо и пак да се постави ,че там мястото е малка патечка и ако я изместя с 30см . в страни незнам дали ще има ефект благодаря. :roll:

Потребителски аватар
gazareko
начинаещ
Мнения: 8
Регистриран: нед фев 28, 2010 1:07 pm

Мнение от gazareko » пон авг 09, 2010 12:22 pm

дали е възможно със хидро изолация само от вътре да си намажа проблемните места или целите стени и да се реши проблема ::-k: ::-k:

Отговори