'Влажен' проблем със стена до баня

Материали, разновидности,начин на полагане

Потребителски аватар
S.Gets
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед ное 14, 2010 12:41 pm

'Влажен' проблем със стена до баня

Мнение от S.Gets » нед ное 14, 2010 12:51 pm

Здравейте!

След обстоен преглед на темите във форума за съжаление не успях да намеря отговор на моят проблем.

Проблемът, който ме притеснява е на стената между банята и друга стая. Мазилката на стената в стаята се е надула и е започнала да се лющи като юфка. "Заразената" част от стената не е повече от 1кв.м. Мухъл все още няма нито в банята, нито в стаята, но ми се иска да реша този проблем преди да стане по- сериозен.

Моля да ме насочите как бих могла да реша отстраня този проблем, дали ще е необходим ремонт и на банята и ако да какъв по- точно.

Благодаря предварително на всички за помощта!

Потребителски аватар
rumen_iankov
напреднал
Мнения: 264
Регистриран: пон дек 24, 2007 11:42 am

Мнение от rumen_iankov » пет ное 19, 2010 10:47 pm

Може да има спукана тръба или да се просмуква вода през плочките.Опишете точно какво има на банята на тази стена.
Вик,ремонт на бани 0887737270
http://rumen1972.snimka.bg/

Потребителски аватар
S.Gets
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед ное 14, 2010 12:41 pm

Мнение от S.Gets » съб ное 20, 2010 3:53 pm

На засегнатата стена, на мястото, където се лющи мазилката в стаята, от страната на банята има единствено закачен радиатор. Иначе стената не се мокри директно, а самият радиатор не се използва.

Забравих и да добавя, че самата стена не е влажна, няма мухъл или други индикации за постоянна влага(или поне аз така мисля). Единственото, което подсказва наличието на влага е "излющването".
Също така никога не сме имали течове в сградата, с изключение на едно наводнение в мазетата.

Отговори