Проблем с влагата в апартамент!

Добри идеи за сръчни майстори

Потребителски аватар
Abraknd
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб юли 27, 2019 5:50 pm

Проблем с влагата в апартамент!

Мнение от Abraknd » съб юли 27, 2019 5:56 pm

Здравейте имам голям проблем с влагата в апартамента през зимата може ли някой да ми даде съвет как мога да се справя с този проблем? Благодаря предварително! :)

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Re: Проблем с влагата в апартамент!

Мнение от tmilanov » съб юли 27, 2019 10:44 pm

На такъв лаконичен въпрос има и кратък отговор - проветрявайте по-дълго жилището си.
Как по друг начин да Ви отговоря, като не знам за какво става на въпрос и по-точно в кой сезон от годината я има тази влага. Обикновено влага има при студено - неотопляемо жилище и когато не се проветрява. Ако спите в една стая всичките на плътно затворени врати и прозорци, нормално е да има влага, и то особено ако няма отопление. Отоплението помага за циркулирането на въздуха не само в стаята, а в цялото жилище.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
ivanyordanov1983
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: пет мар 06, 2020 1:26 pm

Re: Проблем с влагата в апартамент!

Мнение от ivanyordanov1983 » пет мар 06, 2020 1:29 pm

Ние имаме страшна влага в къщата, тази зима пробвахме индустриални влагоуловители, докато няма никой през деня в къщата го включваме, за да можем да спим нормално. За щастие тази зима не беше много влажна и мокра, за другата ще видим какво ще правим. Ако мога да ви помогна, ние взехме най-малкия от тук - https://www.rentex.bg/vlagoulovitel-pod-naem

Отговори