Възможно ли е да ми препоръчате сериозна бригада или фирма..

Tърси и предлага работа
Потребителски аватар
nataliqwasko
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед мар 16, 2008 3:12 pm

Възможно ли е да ми препоръчате сериозна бригада или фирма..

Мнение от nataliqwasko » нед мар 16, 2008 4:45 pm

Здравейте! Предаването ви е чудесно! С удоволствие и интерес го гледам винаги, когато ми е възможно. Просто ви се радвам истински! Радвам се и че отккрих сайта ви в Интернет, защото много отдавна търсех да намеря нещо такова. Просто го очаквах. Вярвах, че това ще се случи! ПОЗДРАВЯВАМ ВИ!!!
Отдавна планувам ремонт и вкъщи, и ето, че настана моментът. Но честно да ви кажа, малко се страхувам да започна каквото и да е, само като си представя какво ходене по мъките ме очаква, защото съм сама с попорасналите ми вече деца, които наистина ми помагат, но нямам кола , с влошено здравословно състояние съм ... А искам да направя един сериозен ремонт и прекрояване на жилището си. Но ако е възможно с ВАША ПОМОЩ! Мисля си дали няма да е възможно да ми препоръчате сериозна бригада или фирма във Варна, които да са ваши представители и да работят бързо, качествено, чисто, отговорно... С една дума - ПРОФЕСИОНАЛНО.

Поздравявам ви още веднъж с чудесното предаване и благодаря за радостта, която ми носите всяка неделя на обед.

Потребителски аватар
profistroi
любител
Мнения: 134
Регистриран: нед дек 02, 2007 9:06 pm

Мнение от profistroi » ср мар 19, 2008 8:35 am

Доста хора се страхуват от сероиозен ремонт по простата причина че не попадат на коректни взаимоотношения
Майстори много - и могат всичко за пари но с това един ремонт не може да се счита за завършен
Внимание към всеки детайл и качествена работа се искат
Дано да успееш да намериш най-доброто решение за себе си
После ще се похвалиш как е станало

Потребителски аватар
maxlevel
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пет апр 03, 2009 10:28 am

Мнение от maxlevel » пет апр 03, 2009 11:07 am

за какъв по точно ремонт става въпрос?
Какво има да се прави?
http://www.maxlevel.bg
Радослав Раев
08888 175 45

Потребителски аватар
maistor
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: чет юли 02, 2009 7:28 pm

Пази се от ментета

Мнение от maistor » чет юли 02, 2009 7:32 pm

Много се пази от ментета. Има ги много.

http://profistroi.freehostia.com/

Отговори