От къде купувате работните гащеризони ?

Тук може да обсъждате всичко, извън темата на останалите секции, стига то да не противоречи на правилата на форума
Потребителски аватар
dantech
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед юни 20, 2010 6:39 am

От къде купувате работните гащеризони ?

Мнение от dantech » пет юни 25, 2010 7:17 pm

Здравейте,
бихте ли ми казали от коя фирма купувате гащеризоните които ползват майсторите в предаването ? Изглеждат качествени.

Потребителски аватар
iliqnadenkova
начинаещ
Мнения: 33
Регистриран: съб авг 29, 2015 10:05 pm

Мнение от iliqnadenkova » чет май 05, 2016 6:13 pm

Сигурно са от някоя фирма по поръчка правени, специално за предаването.

Потребителски аватар
dantech
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед юни 20, 2010 6:39 am

ре

Мнение от dantech » чет май 05, 2016 6:44 pm

Много сте права! Изключително високо е нивото на вероятност да е от някоя фирма и да е по поръчка. Между другото, подариха ми такъв и се скъса по шевовете.
Също така, вероятно е конците да са некачествени. Сега си чака реда на старата Руска шевната машина. Когато - тогава.
Страхотен коментар от Вас и тъкмо на време. Мислите ли, че китайските, че конците са по добри днес ?

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » чет май 05, 2016 9:21 pm

Ако търсите работно облекло с логото на предаването "Мисия моят дом" ще трябва да се обърнете към служителите на самото предаване.
Ако попадате на "първия срещнат", който продава такива облекла и на ниски цени, не сте случили.
Имам такъв работен гащиризон, който го купих много отдавна, толкова отдавна, че не му се вижда марката и модела. Купих го тогава за 50,00 лв, но определено, мога да заявя, че си заслужава парите.
Влизате в магазин за работни облекла, казвате за какво става дума и те- - продавачите ще ви кажат, кое облекло е подходящо за вашата работа.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Re: От къде купувате работните гащеризони ?

Мнение от tmilanov » вт юни 08, 2021 5:49 pm

sbx написа:
вт юни 08, 2021 10:27 am
от бриколаж
Не знам откъде точно ги купувате от "Мосю Бриколаж", но лично аз си купувам работни гащеризони, полугащеризони и т.н. от специализирани магазини за работни дрехи. Парадоксът е, че в "Мосю Бриколаж" влизам много често (да не кажа всеки ден) и до сега не съм видял работни дрехи. Учудващо е, че такъв "млад и надежден кадър" като Вас е компетентен по всички теми засегнати във форума, нищо, че са от 2009, 2010, 2014 и много други години. Господине или госпожо, или госпожице, не Ви ли прави впечатление, че има теми от преди много години и мнението, което давате първо е смешно заради срока на темата, а освен това е и глуповатичко понеже не казвате..., извинете, не пишете нищо конкретно по самата тема. Прави ми впечатление, че се стараете да натрупате рейтинг, в което няма лошо, но с глупавите мнения се превръщате в палячо, смешен, неграмотен или некадърен. Престанете с глупавите изказвания, защото дразните с простотията си!
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори