отзиви за извършените дейности

Тук може да обсъждате всичко, извън темата на останалите секции, стига то да не противоречи на правилата на форума
Потребителски аватар
padok
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: нед фев 06, 2011 6:38 pm

отзиви за извършените дейности

Мнение от padok » нед фев 06, 2011 6:47 pm

Някой можели да сподели мнение за извършена за него работа?

Потребителски аватар
Trockenbauer
любител
Мнения: 138
Регистриран: нед авг 17, 2008 10:18 am

Re: отзиви за извършените дейности

Мнение от Trockenbauer » чет фев 10, 2011 5:58 am

padok написа:Някой можели да сподели мнение за извършена за него работа?
Здравей,
Предполагам имаш предвид за ремонти извършени от фирми или майстори.
Аз мога да похваля единствено монтъора който ми сервизира автомобила. :D
Строителните ремонти си ги върша сам по простата причина,че това е професията ми,както и дейноста на фирмата ми. :wink:
Успех в анкетата.
Преди да късате "майсторските" си тапии 1-во ги заслужете :wink:
“Never argue with an idiots . They will only bring you down to their level and beat you with experience.”

Потребителски аватар
aneliaivanova86
начинаещ
Мнения: 6
Регистриран: чет юни 09, 2011 8:40 pm

Мнение от aneliaivanova86 » чет юни 16, 2011 5:34 pm

Аз мога да похваля само братовчед ми :) Прави страхотни изолации (гипсокартон) много е работен и всичко, което е направил изглежда и е много професионално. Ако те интересува пиши :wink:

Потребителски аватар
Vesy
начинаещ
Мнения: 15
Регистриран: съб юли 25, 2009 11:07 am

как една 100 г. къща може да бъде преобразена

Мнение от Vesy » съб юли 02, 2011 8:56 pm

Имам 100 годишна къща гредоред, която беше в окаяно състояние, но благодарение на Мисия Моят Дом, получих достатъчно информация какво би могло да се направи за изолацията и, покрива и подовете, но най - важното за мен беше да намеря кой да направи тези неща. За щастие открих в региона, където се намира къщата, точните хора - Гранити Сливен с ръководител Янко Янков. Високо квалифицирани, изключително способни, находчиви, поливалентни, много старателни във всичко което правят - с една дума професионалисти. Ще прикача снимки (не знам колко мога да кача) за да стане ясно за какво става въпрос. Ако някой реши да прави ремонт, какъвто и вид да бъде той, препоръчвам категорично момчетата от Гранити!
Преди:
Изображение
повреме на изграждането
Изображение
и новия покрив
Изображение

така изглеждаше къщата
Изображение

каменната вата
Изображение

дюбелите...
Изображение

шпакловката
Изображение

мазилка
Изображение

окончателен вид
Изображение
а сухия под можете да видите във форума - Под - Сух под
Успех на всички с ремонтите, моите продължават в следвашите години със стълбище и отопление с термопомпа.

Потребителски аватар
ivanpetrov1987
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: вт авг 23, 2011 12:48 pm

Мнение от ivanpetrov1987 » ср авг 24, 2011 5:44 pm

Къщата е станала супер добре!

Потребителски аватар
d.rado
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: ср апр 27, 2011 6:12 pm

Re: отзиви за извършените дейности

Мнение от d.rado » съб окт 29, 2011 2:31 am

незнам за вас но има много добри майстори няма да казвам имена да не стане реклама но си запишететел0878382588
ако изкате ремонт по добар обадете се 0878382588'''или ни посетете на www.faians.dir.bg''и се обедете сами;

Потребителски аватар
dool
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед окт 30, 2011 9:36 pm

Мнение от dool » нед окт 30, 2011 9:39 pm

не можеш да я познаеш :) ... но колко струва всичко това!?!?

Потребителски аватар
valentinio
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср ное 30, 2011 6:03 am

Мнение от valentinio » ср ное 30, 2011 6:38 am

надявам се веси да не е бил майстора ти ЯНКО ЯНКОВ,лично той ми сменя покрива ,всичко подменихме. Нова конструкция ,ново подпокривно фолио(паропропускливо) ,австрийски керимиди,капаци ,решетки против птици ,лента за капаците..След време се оказа ,че много керемиди бяха пукнати благодарение на въпросния г-н ЯНКОВ ,които с помоща на вентувер навиваше видиите.Първо се пука керемидата ,а след време се цепи на две(раделя се на две части). След консултация разбрах ,че първо трябва да се разпробиват ,защото на самата керемида има отвор който трябва да се разпробие първо с дрелка а после да се навива видията с отверка или вентувер....Много се разачоровах от привидно образования ,находчив и предлагащ услугите си г-н..... :evil: :!: Много сладки приказки и пари за на пръвпоглед добреизглеждащ нов покрив които ми направи :(

Потребителски аватар
Vesy
начинаещ
Мнения: 15
Регистриран: съб юли 25, 2009 11:07 am

Мнение от Vesy » съб сеп 15, 2012 8:21 pm

valentinio написа:надявам се веси да не е бил майстора ти ЯНКО ЯНКОВ,лично той ми сменя покрива ,всичко подменихме. Нова конструкция ,ново подпокривно фолио(паропропускливо) ,австрийски керимиди,капаци ,решетки против птици ,лента за капаците..След време се оказа ,че много керемиди бяха пукнати благодарение на въпросния г-н ЯНКОВ ,които с помоща на вентувер навиваше видиите.Първо се пука керемидата ,а след време се цепи на две(раделя се на две части). След консултация разбрах ,че първо трябва да се разпробиват ,защото на самата керемида има отвор който трябва да се разпробие първо с дрелка а после да се навива видията с отверка или вентувер....Много се разачоровах от привидно образования ,находчив и предлагащ услугите си г-н..... :evil: :!: Много сладки приказки и пари за на пръвпоглед добреизглеждащ нов покрив които ми направи :(
Не знам за кой Янко Янков говорите господине, но този Янко Янков, който извърши ремонта на моята къща го извърши перфектно. Миналата зима - 2011, ако си спомняте имаше достатъчно сняг и голям студ, покрива си е супер - нито теч нито спукани керемиди, а и моите керемиди са завивани с винтоверт ( така се нарича този уред) Ремонта не беше само на покрива и сухи подове ми направи същия господин и те са перфектни, изобщо цялата 100 годишна къща изглежда като чисто нова и то благодарение за уменията на Янко Янков и момчетата, които работят с него, така, че повече от явно вие говорите за някой друг или по български да поочерним конкуренцията, че клиентите да дойдат при нас, но не това е начина за успех - начина е с умения, опит и качество ::-k:

Потребителски аватар
ivomarinow
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: чет окт 11, 2012 7:55 pm

Мнение от ivomarinow » чет окт 11, 2012 8:03 pm

Абе не знам за майсторлък но като ви чета мненията с изключение на Trockenbauer май други грамотни няма. Ами че поограмотете се малко бе хора. Пък като не знаете как се пише някоя дума има търсачка, напишете си думичката и тя ще ви поправи ако имате грешка в правописа.

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » пет апр 26, 2013 9:13 pm

Уважаеми d.rado, така, както си споменал за телефона не само, че правиш реклама, ами правиш МНОГО ГОЛЯМА реклама. С тези мои приказки не искам да кажа, че нямаш право, но че звучи малко нескромно. Защото хем не искаш да правиш реклама, хем натрапваш телефонния номер. И аз съм майстор, и аз си предлагам услугите, но разчитам най-много на устната реклама защото ми прави впечатление, че в този форум хората не търсят майстори а най-вече съвет кое как да направят. И тяхната "молба за помощ" е не защото не искат майстор, а защото не могат да си позволят (от финансова гледна точка) да викнат майстор. Недей да перифразираш приказката, че крадеца вика: дръжте крадеца. Не че нашите "любими, родни политици" не използват често тази поговорка, но нека да покажем, че ние не сме като тях.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » пет апр 26, 2013 9:28 pm

Браво ivomarinow, не само тук, но навсякъде по форумите има неграмотни хора, които парадират с простотията си. То разликата между простия и простака е точно в това, че простия се срамува, че е прост, а простака се гордее с простотията си. Има и "Правописен и правоговорен речник на българския език", но тези, които не знаят български, се перчат като воюващи петлета, че знаят английски, немски, испански или някакъв друг чужд език. О неразумний юроде, като как ще знаеш чуждия език, като не знаеш родния. Нима като кажеш "хепънинг", ние трябва да знаем какво значи? Неее, в българския език такава думичка няма, а за да ни впечатлиш, че си много начетен, то след като я споменеш на чуждия език, покажи какво значи и на български - това вече е знак за грамотност и образованост!
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори