Къща от 54-та година

Тук може да обсъждате всичко, извън темата на останалите секции, стига то да не противоречи на правилата на форума
Потребителски аватар
slavi
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: нед мар 04, 2012 11:56 am

Къща от 54-та година

Мнение от slavi » нед мар 04, 2012 12:01 pm

taka zdr na vsi4ki imam slednia problem imam semeina ku6ta no stenite sa napukani napravo duha prez tiah tavan e 4eren taka se kazva nz to4no kakvo zna4i niama koloni cimentovi samo tuhli usnovite dokolkoo znam sa kamani i mai malko ciment . ta vaprosa mi e moje li s aspasia ku6tata ili triabva da e srivam molia daite ka4stven suvet


Модератор : За да получите качествен съвет, задайте качествен въпрос и на кирилица!

Потребителски аватар
plochkadjia
начинаещ
Мнения: 9
Регистриран: пон окт 01, 2012 11:07 am

Мнение от plochkadjia » пон окт 22, 2012 2:54 pm

Здравей,
Това, за което питаш се отнася до конструкцията на къщата. Такъв отговор не се дава така, само на обяснения, дори и на снимки не се дава. Трябва ти нагледен оглед от конструктор, който евентуално ще ти напише конструктивно становище, ако решиш да променяш нещо след това!

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Re: Къща от 54-та година

Мнение от tmilanov » пет апр 26, 2013 9:00 pm

slavi написа:taka zdr na vsi4ki imam slednia problem imam semeina ku6ta no stenite sa napukani napravo duha prez tiah tavan e 4eren taka se kazva nz to4no kakvo zna4i niama koloni cimentovi samo tuhli usnovite dokolkoo znam sa kamani i mai malko ciment . ta vaprosa mi e moje li s aspasia ku6tata ili triabva da e srivam molia daite ka4stven suvet


Модератор : За да получите качествен съвет, задайте качествен въпрос и на кирилица!
И такааа, макар и късно ще се опитам да дам някакъв съвет, а колко е качествен... Вие ще си прецените. През далечната 1954г. всичко се строеше много качествено и здраво, както казваше баща ми - по артилеристки. За да се е пропукала къщата и през нея да духа толкова силно, вероятно има някаква причина, като това ме навежда на мисълта, че е твърде вероятно да има някакво свлачище, което до този момент да не се е задействало. Както казва колегата по-горе, така на теория да си говорим "празни приказки", е неоправдано, а наистина трябва да се огледа на място и тогава да се даде що-годе някакъв отговор,който ще е по-близко до истината, но без да очаквате откриването на магическата тайна, че повече проблеми няма да имате. най-близко до истината е принципа: "проба - грешка", докато не се открие проблема, след което мерките за спасяване могат да бъдат най различни.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори