Довършителни работи

Тук може да обсъждате всичко, извън темата на останалите секции, стига то да не противоречи на правилата на форума
Потребителски аватар
4XL
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: ср май 07, 2008 6:38 pm

Довършителни работи

Мнение от 4XL » ср май 07, 2008 6:43 pm

Здравейте ! Имам апартамент който е изкаран до шпакловка с поставена дограма . Сега остава да бъде замазан с финална мазилка , да му бъдат поставени плочки , паркет , вградена кухня и прочее . Трябва ми някъква фирма във Варна която да е коректна и да има достатъчно добри и добросъвестни служители които да ми свършат тази работа . Ако имате опит споделете - спешно е ! Благодаря предварително !

Потребителски аватар
4XL
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: ср май 07, 2008 6:38 pm

Мнение от 4XL » ср юли 02, 2008 2:23 pm

Хора помагайте положението е извън контрол . След като ме мотаха над месец накрая ми вързаха тенекия .Сега друга примадона ме мота вече две седмици . Моля ако имате идея откъде мога да потърся добросъвестен фаянсаджия , помогнете . Вече се мотам с тоя апартамент почти половин година .

Потребителски аватар
biri4kata1967
любител
Мнения: 134
Регистриран: пон май 26, 2008 3:04 pm

Мнение от biri4kata1967 » пет юли 04, 2008 10:23 am

Здравейте ! Виждам че сте от Варна и ще попитам тук там но не обещавам защото в това време всичко живо влиза в ремонти и майсторите имат възможност да си избират работата !!! А като стане на въпрос за довършителна работа която отнема време малко трудно се съгласяват! Ако желаете напишете ЛС колко кв. м плочки имате за полагане и т.н. за да не натоварваме форума !!! аз съм близо до Варна но в момента немога да направя оглед!! Съжалявам че са ви мотали толкова време - успех

Потребителски аватар
4XL
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: ср май 07, 2008 6:38 pm

Мнение от 4XL » пет юли 04, 2008 6:43 pm

Ами с триста зора намерих една бригада дано да се сработим . Аз по принцип ако се работи добре и със отношение към работата изобщо не се пестя откъм плащане , важното е да стане добре . Иначе с последните "майстори" се разделихме с лошо - тък като действително от втория опит всичко ставаше както трябва условно но като ,че ли държаха да ми покажат какво се казва некадърна работа и след развалянето ,че могат и добре да работят но това ми коства много пари , материали и време а на тях част от надниците им в крайна сметка .

Потребителски аватар
biri4kata1967
любител
Мнения: 134
Регистриран: пон май 26, 2008 3:04 pm

Мнение от biri4kata1967 » съб юли 05, 2008 12:29 pm

Желая ви успех и дано този път сте попаднали на добросъвестни майстори!НОвсе пак внимавайте и упражнявайте контрол защото обикновенно в една бригада от 4 човека винаги има един калпазанин а може и повече и именно той е причината повечето неща да се правят по 2 пъти!Това са мои наблюдения тъй като и при мен се е случвало да се работи повторно за сметка на време пари материали и немалко ядове!!!!

Отговори