Избягване на преход

Тук може да обсъждате всичко, извън темата на останалите секции, стига то да не противоречи на правилата на форума
Потребителски аватар
Nadia_M
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: чет сеп 29, 2016 8:48 pm

Избягване на преход

Мнение от Nadia_M » чет сеп 29, 2016 8:57 pm

Здравейте!
Имам апартамент, но е преходен. Има стая с кухня и преход към спалня. В целият апартамент има две стени, който са вътрешни от гипсокартон. Трябва да избегна прехода на всяка цена. Моля Ви помогнете ! Как ли не го мислих, но не му разбирам и не се получава. Познати разбиращи от строителство казват, че няма как да стане. Прилагам схема и много се надявам на някакви идеи :)
Изображение

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » нед окт 02, 2016 11:37 pm

Ако очертанията в черен контур са стените от гипс картон, имате една възможност, която може да не Ви допадне, но предполагам, че е единствения възможен вариант.

Изображение

Със синьо съм скицирал новата стена, която ще бъде от гипс картон, както са настоящите. Тя се явява както виждате на мястото на дивана.
С бял цвят съм изтрил част от стената на спалнята за да придобиете представа къде да преместите вратата, а с черен цвят умишлено съм "надраскал" неколкократно, за да забележите че трябва да "затворите" - зазидате съществуващата врата.
Дано съм Ви бил полезен!
Успех!
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори