Коя е най-добрата къртаческа фирма в София?

Тук може да обсъждате всичко, извън темата на останалите секции, стига то да не противоречи на правилата на форума
Потребителски аватар
dworkd16
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон окт 10, 2016 4:18 pm

Коя е най-добрата къртаческа фирма в София?

Мнение от dworkd16 » чет яну 04, 2018 10:13 am

Здравейте. В София е пълно с фирми кърти, чисти и извозва, но е почти невъзможно да разберем кои са свестните, ако нямаме никакъв опит с тях. Затова нека своебразно да номинираме отличниците в тази сфера.
Аз лично съм много доволен от фирма МГ Ангелов. Къртят всичко, доста са бързи и не режат глави с цената. Ето и сайта им: http://kurtia.com/kyrti-chisti-izvozva-ceni/

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » съб яну 06, 2018 9:34 pm

Здравейте, приемам предложението Ви за рекламиране на къртачески фирми и не само такива, а за всякакви фирми и частни майстори, които работят добре.
Прави ми впечатление, че споделяте за "Вашата" фирма, че не режат глави. Да попитам: как разбрахте, че цените им са разумни при положение, че не сте търсили други и не знаете ценоразписа им?
Дали във Вашето изказване няма някаква уловка? Или определено правите реклама на точно дадена фирма и личности?
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Потребителски аватар
Pancheva
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб яну 11, 2020 5:46 pm

Re: Коя е най-добрата къртаческа фирма в София?

Мнение от Pancheva » съб яну 11, 2020 5:49 pm

Искам да споделя моя опит с такава фирма.В момента правим основен ремонт на апартамент в София.Разбира се първо трябваше да намерим фирма за къртене ,почистване и извозване.От интернет намерих фирма София-хелп.Момчето с което говорих се представи като Стоил.,каза че ще дойде след два дни на оглед ще ни направи оферта и ако сме съгласни ще започне веднага.И наистина в уговорения ден и час той дойде,направи ни впечатление че беше дошъл 15мин.по рано,излъчваше спокойствие и сигурност за това,което върши.Огледа,казахме му какво искаме,той направи веднага оферта .Каза ,че не иска пари предварително,ще му платим когато свърши.Изпълни всичко,за което се бяхме договорили.Останахме много доволни.След него беше изчистено и целия боклук беше извозен.Препоръчвам го на всички,които им предстои ремонт.Момчето се казва Стоил.0879910571 :applause:

Потребителски аватар
Omega kurtachi
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср яну 11, 2023 8:01 pm

Re: Коя е най-добрата къртаческа фирма в София?

Мнение от Omega kurtachi » ср яну 11, 2023 8:16 pm

Здравейте, не знам коя е най-добрата фирма за Кърти Чисти Извозва в София, но знам, че при нас в Омега къртачи ще останете доволни. Разбира се, всеки има различни критерии за това как трябва да се случат нещата, но при нас е следното - уговаряме оглед, даваме точна цена и действаме. На пазара сме от много години и работим както с частни лица, така и с други фирми от бранша, които ни викат за подизпълнители на по-големи обекти. Извършваме всякакви къртачни услуги - къртене на всякакви стени - тухли, бетон и т.н., на бани, кухни, каси, подпрозорец и комини и т.н. - да не изброявам всичко. Разбира се, след това почистваме и извозваме до депо. Нашият сайт е https://razbivabg.com Ще се радвам, ако някой, който наистина е ползвал услугите ни, да даде мнението си. :\:D/:

Ако някои иска да се свърже с мен, може да го направи на 08888 11 072 - Асен.

Потребителски аватар
jehis35304
начинаещ
Мнения: 5
Регистриран: чет апр 27, 2023 3:16 pm

Re: Коя е най-добрата къртаческа фирма в София?

Мнение от jehis35304 » чет апр 27, 2023 3:17 pm

Това е интересно

Потребителски аватар
Яна21
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб окт 14, 2023 12:58 am

Re: Коя е най-добрата къртаческа фирма в София?

Мнение от Яна21 » съб окт 14, 2023 1:01 am

Препоръчвам chisti-izvozva.com останахме много доволни !!! https://chisti-izvozva.com/ 100% цена качество !!!

Отговори