нов метод на отопление

Отоплителни уреди, инсталации, камини
Потребителски аватар
Елито
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон яну 19, 2009 1:03 pm

нов метод на отопление

Мнение от Елито » пон яну 19, 2009 1:11 pm

Здравейте,
Открих нов метод на отопление (инфрачервено) и реших да споделя с Вас, тъй като съм много доволна. Уреда е швейцарски и гори 950w ( много икономичен) - това е за помещение от 20кв. Живея до плажа и имах страшни проблеми с влагата и мухала, но благодарение на този уред се оттървах от тях , а също така и детето ми спря да кашля по цяла нощ, тъй като въздуха не е сух, както преди :wink:
Поздрави : Ели

Потребителски аватар
daley
начинаещ
Мнения: 30
Регистриран: ср окт 29, 2008 11:02 am

Мнение от daley » ср яну 21, 2009 7:58 am

Може да ни кажеш какъв е уреда, от къде си го взела, цена. Може и снимка да му качиш.

Потребителски аватар
Елито
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон яну 19, 2009 1:03 pm

Мнение от Елито » ср яну 21, 2009 12:03 pm

видях реклама в местния вестник, а после ги видях и в нтернет
http://www.infraswiss.bg/?page=1
Поздрави : Ели

Потребителски аватар
venci_vsv
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: съб апр 18, 2009 1:25 pm

Re: нов метод на отопление

Мнение от venci_vsv » нед апр 19, 2009 9:17 pm

Елито написа:Здравейте,
Открих нов метод на отопление (инфрачервено) и реших да споделя с Вас, тъй като съм много доволна. Уреда е швейцарски и гори 950w ( много икономичен) - това е за помещение от 20кв.

незнам да ли сте се проучили поподробно принципа на хваленото от вас съоръжение(ел. уред), но замене е направо смехотворно да се твърди ,че уреда е икономичен направете справка за к.п.д на ел. уредите посочени от вас.що се отнася до карбоновите нагреватели на посочената от вас фирма не е лошо да се запознаете и с руския потенд и с щатските разработки. да не говорим че тези уреди щяха да се произвеждат и у нас но за жалост завода го бастисаха нашите мили управници.
що се отнася до икономичен метод на отопление намерете такъв с к.п.д поголямо от 1 и аз съм навит да го използвам. за сега най-качесвенито ,но най-мръсно и трудоемко е отоплението с твърдо гориво има побликувано сравнение в старите броеве на весник направи си сам.прочетете ги и можем да ги коментираме. позрави и от мен.

Потребителски аватар
slavi2376
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт окт 28, 2008 7:16 pm

для любителей форума

Мнение от slavi2376 » пет май 08, 2009 7:13 pm

это не любовь к халяве советского человека, это общечеловеческое стремление что бы и овцы целы и волки сыты.. и знаете, Подарок, когда я приезжаю к родителям - с удвольствием там живу и нас

Потребителски аватар
rusos
начинаещ
Мнения: 13
Регистриран: нед май 30, 2010 1:54 pm

Мнение от rusos » нед май 30, 2010 5:42 pm

тук има по-евтини варианти на 500 Вт: www.asvgroup.com

Отговори