телевизор на лайсна

Мебели, битова техника, декоративни елементи и аксесоари, идеи за декорация чрез бои и мазилки
Потребителски аватар
boko
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: вт окт 11, 2011 7:00 pm

телевизор на лайсна

Мнение от boko » вт окт 11, 2011 7:10 pm

Здравейте.

Интересуваме ,дали има фирма в България, която да може да поставя телевизор на лайсна от която можеш да го преместваш по другите стай с дистанционно т.е. да неси копувам няколко телевизора за един апартамент :?:

Такава система съм виждал в Германия и Англия и страшно много ми хареса, защото е изключително удобно.

Потребителски аватар
Кузман
начинаещ
Мнения: 26
Регистриран: ср дек 14, 2011 11:23 am

Мнение от Кузман » пон фев 27, 2012 12:55 pm

Звучи интересно но леко се съмнявам в България да го има за продан. По-добре пробвай разни майстори които да ти го монтират и да ти направят и лайсната но щеше да е добре и снимка да качиш на желаното изделие.

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » чет май 23, 2013 9:07 pm

Така,както го описваш, ме навежда само на една мисъл. Купуваш си стойки за стена в колкото стаи желаеш да местиш телевизора. Стойките да са една и съща марка, един и същи модел. Самата стойка се състои от две части - едната се закрепва на стената, а другата - на телевизора. Монтираш по стаите стойките на подходящо място, а тази на телевизора си остава. Сваляш от едната стойка и го поставяш на друга, в която стая желаеш да гледаш. Мисля, че по този начин въпроса с местенето на телевизора от стая, в стая е най-безболезнен, най-лесен и най-бърз. Желая ти успех! Описанието ми е за LCD, LED или плазмен телевизор.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори