стьлбище от гранит вьрху мозаика

Подготовка на основата,подови замазки,плочки, паркети, мокети, декоративни подове
Потребителски аватар
Петьр Петров
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: вт мар 19, 2013 11:26 pm

стьлбище от гранит вьрху мозаика

Мнение от Петьр Петров » вт мар 19, 2013 11:42 pm

моля за помощ , имам стьлбище с мозаика и 3 площадки които са много криви и искам да ги изправя и тогава да разчертая на ново стьпалата но незнам с какьв грунд да намажа преди замазката защото е мозаиката е много гладка и на места замазката е много тьнка и дали изобщо това което мисля като вариант и практично стьпалата сьщо са много криви и различни по размер незнам е кои е наи правилният подход кьм тази ситуация като цяло искам да стапалата да са цели от гранит може ли някои да ми помогне с професионално мнение

Потребителски аватар
tmilanov
напреднал
Мнения: 746
Регистриран: съб ное 24, 2012 12:17 pm

Мнение от tmilanov » пет май 24, 2013 8:55 pm

Или "Бороконтакт (бетонконтакт)", или "Тераконтакт". Работил съм и с едната марка, и с другата. Според мен някаква съществена разлика в качеството няма. Има малка разлика в парите. Ако на места замазката е тънка (под 3 см дебелина) вероятността на тези тънки места да се отлепи е много голяма - около 85-90%. По-сигурно е да лепиш на тези места гранитогреса с повечко лепилен разтвор, който пък трябва да е по-гъст.
В и К ремонти 0898370236 :D :\:D/:

Отговори