поставяне на подова настилка

Подготовка на основата,подови замазки,плочки, паркети, мокети, декоративни подове
Потребителски аватар
Valentin Ivanov
начинаещ
Мнения: 4
Регистриран: чет юни 19, 2008 12:21 pm

поставяне на подова настилка

Мнение от Valentin Ivanov » чет юни 19, 2008 2:14 pm

Наскоро си закупих ново жилище и в момента правя рамонт . Кобелая се в избирането на естествен паркет или ламинат . Поради факта , че когато се консултирах за естествения паркет ме убедиха , че от известно време продават неизсъхнал пакрет които в последствие след монтирането му започва да се деформира . Моля Ви , да ме насочите на къкъв вариант да се спря . Ламинат или естествен паркет .

Потребителски аватар
Handy-man
любител
Мнения: 96
Регистриран: ср апр 09, 2008 7:33 pm

Мнение от Handy-man » чет юни 19, 2008 3:30 pm

Аз си сложих ламинат заради липсата на пари. Ако имах повече, щях да се ориентирам към коркова настилка.

Потребителски аватар
pecata79
начинаещ
Мнения: 18
Регистриран: пон май 05, 2008 10:10 pm

Re: поставяне на подова настилка

Мнение от pecata79 » чет юни 19, 2008 10:19 pm

здравейте, аз почти на всякъде сложих ламинат, поради липсата на пари, ако нете бъркат парите си вземи естествен паркет, и естествено да е добре изсъхнал а ако взимаш ламинат гледай да бъде колкото се може по матов,грапав, та като ходиш по него да не се хлъзгаш. и ме е яд че си сложих изкуствена ламперия, а тогава имах пари, красива е но няма да е толко издържлива като естествената. естественото си е естествено. измислиха много материали но малко от тях издържат повече от 4-5 години и започват да си показват свойте недостатъци. най читави са гипсовиат картон,ламината и нешлайфаниат талашит или както му е там името,слепени и пресовани дървени едри стърготини. ИЗПОЛЗВАЙТЕ ДО КОЛКОТО СЕ МОЖЕ ПО ЕСТЕСТВЕНИ МАТЕРИАЛИ. че после ше си.... :](*,):
Забит винт със чук държи по здраво от завинтен пирон със отверка :)

Отговори