стъклен покрив

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
stefanov_simeon
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: чет апр 03, 2008 9:01 pm

стъклен покрив

Мнение от stefanov_simeon » чет апр 03, 2008 9:21 pm

Здравейте :D Собственик съм на сграда в град Велико Търново предназначението и е за търговия на 2-ро и 3-то ниво проекта е за хотелска част.Тя все още е в груб строеж.На четвърто ниво има кула която е с квадратура около 80 м2 тя е покрита с плоча и върху плочата завършва със скатен покрив.Идеята ми да направя тази кула и пространството над нея в луксозен мезонет.Иска ми се да сменя скатния покрив със стъклен и там да се намира спалнята.Преди години в едно заведение в центъра на Лондон до ПИКАДИЛИ СЪРКАС, а именно "sound bar" годината 2002 31 декември, видях с очите си как големите стъклени витрини за секунда от прозрачни станаха матови,досущ като стъкло на линейка,така че минувачите не виждаха нищо освен силуети,както всъщност и ние вътре в заведението.При въпроса към човек от персонала как стана номера със стъклените витрини, той ми отговори - много лесно сос ток-електричество...
Някой знае ли нещо повече за тези системи прилагани ли са вече в България ? Също покривът ще е доста голям,сигурно ще му трябва много сериоза метална конструкция, а и не е ли опасно при градушка да се счупи,другото което ме притеснява са гръмотевиците,а е и интересен въпроса със почистването на външната част на стъкления покрив ?!?

БЛАГОДАРЯ ЗА ВНИМАНИЕТО :wink:

ПОЗДРАВИ СИМЕОН СТЕФАНОВ

Отговори