Кучето къса тапетите.

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
GenoIvanov
начинаещ
Мнения: 1
Регистриран: ср фев 01, 2012 10:37 am

Кучето къса тапетите.

Мнение от GenoIvanov » ср фев 01, 2012 10:46 am

Здравейте живея в панелен блок и имам домашен палавник който почна да ми къса тапетите.
Имам идея да облицовам стените с ПДЧ плоскости.
Мисля да са около един метър на височина.
Как да ги закрепя най-добре за панела.
С дюбли или има и по добър начин

Също ако имате друго решение за справяне с проблема (тапетите са скъсани вече, в долната част) :)

Потребителски аватар
slon4ik1
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пет мар 23, 2012 10:39 am

Мнение от slon4ik1 » нед мар 25, 2012 11:20 am

Имах същият проблем с балатум на пода. Реших го, като махнах балатума и сложих ламинат. И, не можеше вече да се кефи на парченцата балатум!
Ще ти кажа и какво видях в Холандия. Оказа се, че там кучетата/ колкото и не хуманно да звучи за нас/ при отсъствието на собственика си стоят в една голяма метална клетка. Чак се втрещих като видях, но нямаше никакви поражение по къщата. Животното си знаеше, че там му е мястото и покриваха клетката с голямо покривало - значи е време за сън и което беше най-интересно, не се чуваше нито лай нито негодуване.
После се оказа, че това е практика там и много хора отглеждат домашни любимци, които не притесняват съседите, докато стопаните са на работа.
А колкото до панела... аз имам залепени такива със силикон, но кучето нямаше достъп до тях и не е опитвала да ги сваля!

Отговори