Проблем с тавана в банята

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
viruses79
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон юли 28, 2008 5:37 pm

Проблем с тавана в банята

Мнение от viruses79 » пон юли 28, 2008 5:50 pm

Моля помогнете: Тавана в банята ми е шпаклован и боядисан с латекс, но в единият ъгъл под който се намира душа латекса се люпи и пада.Колкото и пъти да го боядисвам резултата е същия.Какво да направя?

Потребителски аватар
tyson
любител
Мнения: 50
Регистриран: вт фев 19, 2008 12:02 pm

Мнение от tyson » пон юли 28, 2008 6:41 pm

Аз имам същият проблем :evil:
Смятам да го реша като сложа ПВЦ на тавана, като преди това щв махна всичко което е започнало да се лющи :roll: Така мисля че ще се справя с проблема ::-k:
Ще се радвам да чуя и дуги начини за решаването на проблема :wink:

Потребителски аватар
viruses79
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон юли 28, 2008 5:37 pm

Мнение от viruses79 » пон юли 28, 2008 8:55 pm

Не знам дали няма да помогне дълбокопроникващ грунд.

Потребителски аватар
tyson
любител
Мнения: 50
Регистриран: вт фев 19, 2008 12:02 pm

Мнение от tyson » вт юли 29, 2008 8:44 pm

viruses79 написа:Не знам дали няма да помогне дълбокопроникващ грунд.
При теб може и да помогне грундирането :roll:
Незнам при теб от каде идва проблемът, но при мен идва от съседа на горният етаж :evil:
Причината за твоят проблем може да идва от лоша вентилация на банята ::-k: Замислял ли си се върху този вариант :?

Потребителски аватар
viruses79
начинаещ
Мнения: 3
Регистриран: пон юли 28, 2008 5:37 pm

Мнение от viruses79 » вт юли 29, 2008 9:47 pm

Имам вентилатор в банята и вратата ми е постоянно отворена а и само на едно място се люпи.

Потребителски аватар
malyk
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: вт юли 08, 2008 3:31 pm

Мнение от malyk » пет ное 07, 2008 3:16 am

Ей пич с какво си от долу.Да не си с винер ваис в тоя ъгал или да нама теч от горе виж първо това.Ако всичко е на шест грунд хубав и после латекс.Мисля че ще свършиш добра работа успех.

Потребителски аватар
bakoi
начинаещ
Мнения: 42
Регистриран: ср окт 15, 2008 12:02 pm

Мнение от bakoi » нед ное 09, 2008 2:24 pm

да ако тече над теб така ще е но има решение сваляш картона и гледаш ако има то съседа ти отгоре ще плаща за ремонта :lol: ако обаче няма теч слагаш картона грундираш 2 пъте единия път разредено 1 към 1 а втория път дирекно без да разреждаш. копуваш си латекс за влажни помещения и боядисваш. това е успех
пс: трябва добре да е изсъхнало когато грундираш и боядисваш примерно сутринта една ръка и вечерта повтаряш - няма да се люще тогава
имам много интересни идеи

Потребителски аватар
drobsa
начинаещ
Мнения: 7
Регистриран: съб ное 08, 2008 11:24 pm

здравейте

Мнение от drobsa » вт ное 11, 2008 8:07 pm

аз мисля че трябва първо да се установи от къде идва влагата от съседа или от конденса или от непроветряването и това да се мисли как да отсрани проблема ти но дори и десет пъти да го грундираш ако има теч няма да спре а ако е конденз мисля че и тогава пак няма да погне защото грунда не хидроизолира

Отговори