Как се оправят пукнатини в гипскартон

Изравняване, изолиране, грундиране, шпакловане, измазване, боядисване, декорации

Потребителски аватар
gipsador
начинаещ
Мнения: 9
Регистриран: нед мар 16, 2008 3:22 pm

здравеите

Мнение от gipsador » пет мар 28, 2008 5:57 pm

аз работи това от доста години в гърциа и вината в маисторите
товаса доста широки пукнатини
:[-X: :help: решението е противоземетръсна изработка на тавана това щере4е без твърда връзка за стените 4есто срештан проблем в атина
ссс

Потребителски аватар
OLIMP
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: пон мар 31, 2008 9:47 pm

Мнение от OLIMP » пон мар 31, 2008 9:53 pm

Здравейте!!!
По повод пукнините междо тавана и картона за ги лекувам сас студиопорни первази продават ги почти на всякаде и са много красиви и отделят тавана и стените ефекно и замаскирват проблемните пукнини:)

Потребителски аватар
addrak
начинаещ
Мнения: 2
Регистриран: нед дек 02, 2007 4:17 pm

Библия секса rapidshare скачать

Мнение от addrak » пет апр 04, 2008 8:31 pm

Не мисли ли някои дали разтворите Кнауф са със съштото качество откакто се произвеждат в Румъниа и Македониа а?
Последна промяна от addrak на пет ное 27, 2009 1:24 am, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
АНИВАЛ
начинаещ
Мнения: 37
Регистриран: ср дек 05, 2007 11:14 pm

Мнение от АНИВАЛ » вт май 06, 2008 9:32 am

addrak написа:Не мисли ли някои дали разтворите Кнауф са сас саштото качество откакто се произвеждат в Руманиа и Македониа а?
Интересна информация!Би ли споделил с нас кой продукт на Кнауф за шпакловка се пройзвежда в Румъния?И втория ми въпрос е преди Македония къде се пройзвеждаха тези продукти?

Потребителски аватар
АНИВАЛ
начинаещ
Мнения: 37
Регистриран: ср дек 05, 2007 11:14 pm

Re: здравеите

Мнение от АНИВАЛ » вт май 06, 2008 9:40 am

gipsador написа:аз работи това от доста години в гърциа и вината в маисторите
товаса доста широки пукнатини
:[-X: :help: решението е противоземетръсна изработка на тавана това щере4е без твърда връзка за стените 4есто срештан проблем в атина
Противоземетръсна изработка!Интересно ,много интересно.Мисля ,че трябва да опишеш познанията си с борба със земетресенията в една книга .Убеден съм ,че след написването на тази книга тя ще бъде взета под внимние.Българското законодателство дори би я взело под внимание.Но на мен ще ми е интересно да упишеш с две три думи как се прави Противоземетръсна фуга? :wink:

Потребителски аватар
gipsador
начинаещ
Мнения: 9
Регистриран: нед мар 16, 2008 3:22 pm

Мнение от gipsador » пон май 19, 2008 10:16 am

АНИВАЛ нее противо земетръсна фуга а Таван
и съм написал без твърда връска кем стената и това ако нетие ясно за спец като теб отваряи по дибели книги
ссс

Отговори